Aranżacja stołu z kwiatowym motywem. Piękne dekoracje na wesele.
search
  • Aranżacja stołu z kwiatowym motywem. Piękne dekoracje na wesele.
  • Personalizowany bilecik z modną grafiką w postaci kwiatów. Idealny dodatek na wesele.

BILECIK podziękowanie personalizowany Special Day

1,50 zł
Brutto
Młoda para, chcąc podziękować gościom za przybycie, może wręczyć im drobne upominki. Warto do nich dołączyć bileciki z kolekcji Special Day, które dostępne są w naszej ofercie. Zachwycają estetyką, ale też świetnym wykonaniem. Same w sobie także mogą stanowić podziękowanie. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Młoda para, chcąc podziękować gościom za przybycie, może wręczyć im drobne upominki. Warto do nich dołączyć bileciki z kolekcji Special Day, które dostępne są w naszej ofercie. Zachwycają estetyką, ale też świetnym wykonaniem. Same w sobie także mogą stanowić podziękowanie. To miły gest wobec wszystkich uczestników w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Opis:
  • Bileciki z kolekcji Special Day z naszej oferty wykonane są z najlepszej jakości papieru. Ma on dobrą gramaturę, dzięki temu jest sztywny i mocny. Jednocześnie nie rozwarstwia się. Oczywiście na tym zalety się nie kończą. Na powierzchni każdego bileciku możemy umieścić Wasze imiona oddzielone słowem love. W końcu łączy Was miłość i wzajemne oddanie.
  • Na drugiej stronie znajdować się będzie typowe podziękowanie. Zamiast trzymać się sztywnych ram możemy umieścić napis: fajnie, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Na samym dole jest jeszcze słowo dziękujemy, które wyraża ową wdzięczność, ale jest też wyrazem szacunku dla Waszych gości. Warto zwrócić uwagę na czcionkę, gdzie część napisu wykonana jest w takim stylu, że doskonale imituje odręczne pismo. Do tego na powierzchni bilecików jest motyw kwiatowy. Rzecz jasna nie jest on przypadkowy, gdyż właśnie poprzez kwiat można komuś najlepiej podziękować. Całość utrzymana jest w subtelnej i delikatnej kolorystyce.
Zastosowanie:
  • Bileciki ślubne z kolekcji Special Day są idealnym podziękowaniem dla wszystkich gości. Można dołączyć do nich słodkie upominki w postaci np. cukierków. Dzięki temu każdemu z gości będzie miło otrzymać taki drobny prezencik. Niewątpliwie stanowi on ukłon w stronę wszystkich uczestników ślubu i wesela. Jest wyrazem zarówno wdzięczności jak i szacunku wobec gości. Bileciki można dołączyć też do alkoholu. Oczywiście drużba może rozdawać je przy wyjściu każdego gościa, bądź może to robić Para Młoda. Takie bileciki stanowią także świetną pamiątkę. Otóż goście mogą zostawić sobie bilecik, który będzie przypominał im o miło spędzonym czasie i świetnej zabawie. Taki podarunek sprawi, że wszyscy będą wspominać przyjęcie weselne bardzo pozytywnie.

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Zobacz także