Personalizowany bilecik z imionami i datą. Dekoracja stołu, podziękowanie dla gości.
search
  • Personalizowany bilecik z imionami i datą. Dekoracja stołu, podziękowanie dla gości.
  • Ślubny bilecik z personalizacją. Idealny upominek dla gości weselnych.

BILECIK podziękowanie personalizowany Greenery

1,50 zł
Brutto
Są dodatki, których nie może zabraknąć na żadnym weselu i choć są małe, mają dużą wartość. Na pewno do takich można zaliczyć bilecik podziękowanie z kolekcji Greenery. Prezentuje się on wspaniale. Zachwyca swoją estetyką, ale też ma dużą wartość symboliczną. Można powiedzieć, że jego mała forma wyraża więcej niż 100 słów.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Są dodatki, których nie może zabraknąć na żadnym weselu i choć są małe, mają dużą wartość. Na pewno do takich można zaliczyć bilecik podziękowanie z kolekcji Greenery. Prezentuje się on wspaniale. Zachwyca swoją estetyką, ale też ma dużą wartość symboliczną. Można powiedzieć, że jego mała forma wyraża więcej niż 100 słów.

Opis:
  • Bilecik podziękowanie z kolekcji Greenery wykonany jest z mocnej tektury o dobrej gramaturze. Dzięki temu jest sztywny i mocny. Oczywiście zachwyca nie tylko jakością, ale także wizualnie. Na jednej stronie widnieje wianek wykonany z gałązek oliwnych. Tutaj musicie wiedzieć, że są one symbolem szczęścia, dostatku, ale i zgody. A tego zapewne chcecie w małżeństwie i tego też życzycie bliskim Wam osobom. Rzecz jasna wianek to koło, czyli symbol doskonałości, co odnosi się do Waszej miłości, która jest doskonała. W końcu, gdy jest miłość można pokonać wszystkie przeciwności losu, ale jest się też odpornym na pokusy. W środku owego wianka możemy umieścić Wasze imiona. Dzięki takiej personalizacji bilecik nabierze jeszcze więcej osobistego charakteru. Stanie się też dla Was wyjątkowy. Niżej zaś znajdzie się data waszego wyjątkowego dnia. Po drugiej stronie umieścimy zaś podziękowanie: "dziękujemy, że jesteś z nami, w tym szczególnym dla nas dniu".
Zastosowanie:
  • Bilecik podziękowanie z kolekcji Greenery prezentuje się tak pięknie, że stanowić będzie dodatkową i wyjątkową, acz małą, dekorację stołu weselnego. Stanowi wspaniałe podziękowanie dla gości i sprawia, że będzie im miło. Na pewno też poczują się docenieni. Oczywiście do bilecika możecie dołączyć jeszcze jakiś upominek. Może to być choćby łakoć czy też fiolka z herbatą. Zapewne goście zjedzą cukierka czy zaparzą sobie ową herbatę, zaś bilecik zostawią na pamiątkę. Będzie im przypominał o świetnej zabawie i wywoływał same pozytywne wspomnienia. Także Wy powinniście zachować choć jeden bilecik i umieścić go w skrzynce czy pudełku z pamiątkami. Takie drobnostki sprawiają, że łatwiej Wam będzie zachować romantyzm w związku. W dniu każdej rocznicy powinniście przeglądać takie pamiątki i każdego roku dodawać coś nowego. 

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Zobacz także