Szklana fiolka z piękną etykietą personalizowaną z kolekcji Młoda Para.
search
  • Szklana fiolka z piękną etykietą personalizowaną z kolekcji Młoda Para.

FIOLKA z korkiem do wypełnienia dla gości weselnych Młoda Para

5,98 zł
Brutto

Jeżeli szukacie stylowych, a jednocześnie unikalnych upominków dla gości to mamy "coś" dla Was. A dokładnie jest to buteleczka, fiolka do wypełnienia z kolekcji Młoda Para. Prezentuje się niebanalnie, ale też ma w sobie sporo wyjątkowości. Oczywiście musimy też wspomnieć o stylowej formie i personalizacji.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Jeżeli szukacie stylowych, a jednocześnie unikalnych upominków dla gości to mamy "coś" dla Was. A dokładnie jest to buteleczka, fiolka do wypełnienia z kolekcji Młoda Para. Prezentuje się niebanalnie, ale też ma w sobie sporo wyjątkowości. Oczywiście musimy też wspomnieć o stylowej formie i personalizacji.

Opis:
  • Buteleczka, fiolka do wypełnienia z kolekcji Młoda Para zachwyca swoją formą. Choć jest niepozorna, to jednak prezentuje się świetnie i owa niepozorność jest w tym przypadku zaletą. Na jej powierzchni umieścimy etykietę. Na niej znajdzie się kwiatowy dekor. Oczywiście zwróćcie też uwagę, że kwiaty często traktowane są jako zamiennik słowa "dziękuję". W końcu taki upominek jest podziękowaniem dla gości za przybycie i wspólne celebrowanie tego wyjątkowego dla Was dnia. W ten sposób pokazujecie jak bardzo są dla Was ważni. Na etykiecie umieścimy jeszcze Wasze imiona i datę najważniejszego dnia w Waszym życiu. Fiolka zamykana jest korkiem. I także ten materiał nie jest przypadkowy. W końcu jest on trwały i funkcjonalny, a także ognioodporny. Otrzymywany jest z dębu korkowego. A jak wiadomo drzewo jest metaforą więzi rodzinnych, a i symbolem nowego życia. W końcu biorąc ślub już teraz będziecie ze sobą na przysłowiowe "dobre i złe".
Zastosowanie:
  • Buteleczka, fiolka do wypełnienia z kolekcji Młoda Para jest świetnym pomysłem na podziękowanie. Tym bardziej, że stanowić będzie pamiątkę za sprawą personalizacji. Ale daje też duże możliwości, co do doboru wypełniania. Wszak możecie w niej umieścić suszone liście herbaty. Każdy z gości wspominając Wasz dzień będzie mógł zasmakować jakiejś wyjątkowej mieszanki. Ale we fiolce możecie też umieścić suszone kwiaty oraz wodę różaną i w ten sposób przygotować wyjątkową perfumetkę. Goście mogą umieścić ją w salonie, ale i nosić w torebce czy plecaku. Co ciekawe możecie dla każdego gościa przygotować spersonalizowany zapach. W ten sposób sprawicie, że każdy z nich poczuje się wyjątkowy. Także dzieciom spodoba się taki prezent, tym bardziej że zamiast kawy czy herbaty, możecie do buteleczki włożyć malutkie cukrowe cukierki. Na pewno, po zjedzeniu zawartości, fiolki jeszcze przez długi czas posłużą im do zabawy.
Wymiary:
  • długość: 18 cm,
  • średnica fiolki: 1,8 cm.
Ważne:
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba szklanych fiolek to 10 sztuk.
  • Cena obejmuję fiolkę, etykietę samoprzylepną. Produkt do samodzielnego wypełnienia.

Zobacz także