Pudełka na ciasto idealnie sprawdzi się jako prezent dla gości.
search
 • Pudełka na ciasto idealnie sprawdzi się jako prezent dla gości.

PUDEŁKA na ciasto personalizowane Forever Together 10szt

34,98 zł
Brutto

Pudełko na ciasto z kolekcji Forever Together to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoich gości nie tylko w trakcie wesela, ale również wtedy, gdy udają się już do domu. W końcu na odchodne można wręczyć ciasto w pięknym pudełku, aby jeszcze kolejnego dnia goście przedłużyli swoją zabawę już we własnym gronie i powspominali wesele. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko na ciasto z kolekcji Forever Together to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoich gości nie tylko w trakcie wesela, ale również wtedy, gdy udają się już do domu. W końcu na odchodne można wręczyć ciasto w pięknym pudełku, aby jeszcze kolejnego dnia goście przedłużyli swoją zabawę już we własnym gronie i powspominali wesele. 

Opis:

 • Pudełko na ciasto z kolekcji Forever Together ma prostopadłościenny kształt. Można do niego spakować zarówno ciasta, jak i ciasteczka, a nawet zimną płytę. Każde pudełko bardzo łatwo się składa, zatem nie będziecie mieć z tym żadnego problemu. Warto podkreślić, że do każdego dodajemy personalizowaną dużą etykietę. Dzięki niej pudełko na ciasto nabiera okolicznościowego charakteru.
 • Na prostokątnej etykiecie znajduje się duży dekor kwiatów o rozłożystych pąkach, zarówno różowych, jak i ciemnoróżowych. Widoczny jest nawet złoty, a ponadto zielone listki. Są one zwarte, jakby ułożone w kształt bukietu. Design może być inspiracją do stworzenia ślubnego bukietu. Jeśli zatem panna młoda ma bukiet złożony z podobnych kwiatów bądź znajdują się one w dekoracjach, to świetnie się to komponuje. Na etykiecie ponadto widać dekor rombu z różowymi krawędziami. W nim zapisane będą słowa: „Słodkie podziękowanie”. Ponadto nie zabraknie personalizacji, czyli Waszych imion oraz daty ślubu i wesela.       

Zastosowanie:

 • Pudełko na ciasto z kolekcji Forever Together jest trwałe i odporne na wilgoć. Zatem można do niego włożyć nawet ciasto z kremem. Świetnie sprawdzi się na muffinki, tort ślubny, ale również weselny kołacz. Ten ostatni tradycyjnie rozdawany jest gościom i sąsiadom na Śląsku przed ślubem. W ten sposób można im przypomnieć o uroczystości bądź ich powiadomić.
 • Będąc z innego regionu można zaczerpnąć ten zwyczaj i wybrać np. słodkości charakterystyczne dla danego miasta. Następnie wystarczy spakować je do pięknych pudełek na ciasto z kolekcji Forever Together. Pudełko z ciastem możecie wręczać Wy, gdy goście będą zbierać się do wyjścia albo Wasi świadkowie. Przed weselem przekażcie pudełka na kuchnię. Musicie dbać też o dobry kontakt z obsługą, aby na czas przygotowała pierwsze pudełka ze słodkościami. Na pewno pierwsi goście będą odchodzić po oczepinach i właśnie około północy można przygotowywać słodkie podarunki.   
Wymiary:
 • 19cm x 12,5cm x 7cm
WAŻNE:
 • pudełka składa się bardzo łatwo, bez użycia kleju
 • posiadają atest do kontaktu z żywnością
 • produkt personalizowany - nadrukujemy imiona Pary Młodej i datę ślubu
 • w zestawie otrzymują Państwo pudełka oraz samoprzylepne etykiety

Zobacz także