Uniwersalna krówka ślubna na podziękowanie dla gości.
search
  • Uniwersalna krówka ślubna na podziękowanie dla gości.

KRÓWKI uniwersalne podziękowanie ślubne Błękitny Ślub 12szt

19,98 zł
Brutto

Krówka ślubna z kolekcji Błękitny Ślub to słodki sposób podziękowania gościom weselnym. Możecie dopasować je do innych elementów z tej linii produktowej.

Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówka ślubna z kolekcji Błękitny Ślub to słodki sposób podziękowania gościom weselnym. Możecie dopasować je do innych elementów z tej linii produktowej.

Opis:

  • Krówka na ślub z kolekcji Błękitny Ślub jest zawinięta w dekoracyjne papierki. Widnieje na papierku grafika niebieskich i beżowych kwiatów, które idealnie wpisują się w ślubną stylistykę. W końcu kolor niebieski ma przynieść szczęście w małżeństwie, a ponadto jest symbolem wierności. Oczywiście kwiaty w kolorze złamanej bieli są także tradycyjnym motywem ślubnym. Poza tym na opakowaniu krówek uniwersalnych z kolekcji Błękitny Ślub widnieje dekor rombu. W nim znajdą się słowa Dziękujemy za przybycie, a ponadto dekor gałązki oliwnej, która podobnie jak napisy jest w dominującym niebieskim kolorze.

Zastosowanie:

  • Krówki uniwersalne z kolekcji Błękitny Ślub na pewno przypadną gościom do gustu i przypomną im smaki dzieciństwa. Wszystkie dzieci już na weselu będą zajadać się tym przysmakiem. Krówki można zapakować do papierowego pudełeczka w sześciennym kształcie lub kształcie serca. Można położyć je przy nakryciach gości albo w koszu przy wejściu na salę. Dobrze będą się prezentować także na stole z księgą gości z tej samej linii produktowej. Oczywiście krówki uniwersalne z kolekcji Błękitny Ślub mogą uzupełnić słodki stół. Także Wy możecie zabrać krówki do domu i wspólnie delektować się ich smakiem. Ponieważ krówki mają uniwersalny design mogą sprawdzić się na rocznicę ślubu.   
Wymiary:
  • ok. 7cm x 2cm x 1,5cm.
Ważne:
  • cena dotyczy 12 sztuk,
  • krówki mają datę ważności do spożycia pół roku od daty zakupy,
  • produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także