BAŃKI mydlane na ślub personalizowane Leśna Paproć 10szt
search
  • BAŃKI mydlane na ślub personalizowane Leśna Paproć 10szt
  • BAŃKI mydlane na ślub personalizowane Leśna Paproć 10szt

BAŃKI mydlane na ślub personalizowane Leśna Paproć 10szt

29,98 zł
Brutto
Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodej pary i ich najbliższych. Organizacja przyjęcia weselnego jest poważnym zadaniem, wymagającym uwzględnienia wielu elementów. Jednym z ważniejszych aspektów, o których warto pamiętać podczas organizacji przyjęcia weselnego, jest podziękowanie dla gości za to, że zechcieli razem z nami świętować w tym szczególnym dniu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodej pary i ich najbliższych. Organizacja przyjęcia weselnego jest poważnym zadaniem, wymagającym uwzględnienia wielu elementów. Jednym z ważniejszych aspektów, o których warto pamiętać podczas organizacji przyjęcia weselnego, jest podziękowanie dla gości za to, że zechcieli razem z nami świętować w tym szczególnym dniu. Istnieje wiele sposobów na podziękowanie gościom za przybycie, a to najbardziej klasyczne to ozdobnie zapakowane słodkości w formie ciasta czy czekoladek. Dlaczego jednak nie pokusić się o odrobinę finezji? Pięknie zapakowane bańki mydlane to oryginalna forma podziękowania, która z pewnością pozytywnie zaskoczy gości. 

Mydlane bańki ślubne to finezyjna i oryginalna forma podziękowania dla gości za uczestnictwo w uroczystości zaślubin. Przezroczysta fiolka z płynem mydlanym posiada ozdobną etykietę oraz białą nakrętkę w kształcie serduszka. Na etykiecie znajduje się umieszczone centralnie koło z napisem Dziękujemy oraz inicjałami pary młodej i datą ślubu. Całość zdobią motywy roślinne z kłączami traw, ziołami i liśćmi paproci. Etykieta utrzymana jest w stonowanych barwach z kremowym tłem i szałwiowymi zdobieniami. Fiolka ze ślubnymi bańkami mydlanymi ozdobiona roślinną etykietą prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. 

Etykieta z roślinnym motywem liści paproci należy do serii dekoracji ślubnych Leśna Paproć. Wykorzystanie roślin w dekoracjach to gorący trend branży ślubnej, który pozwala przenieść zamiłowanie do natury na salę weselną. Motywy roślinne sprawdzają się doskonale nie tylko w typowo botanicznych aranżacjach ślubnych, ale także w innych stylach inspirowanych naturą, na przykład boho, rustykalnym czy eko. Ozdobna etykieta na upominku dla gości nie tylko sprawia, że sam prezent wygląda elegancko i stylowo, ale dzięki niej stanowi on element dopełniający dekorację wesela. Upominek dla gości w ramach podziękowania w postaci ślubnych baniek mydlanych z ozdobną etykietą pozwoli gościom na chwilę beztroski. Mogą one także być wykorzystane podczas przyjęcia — na przykład jako urozmaicenie zdjęć ślubnych albo zabawa dla dzieci.
 
Wymiary:
  • wysokość: 10,5 cm, szerokość: 0,5 cm

WAŻNE:
  • w zestawie otrzymujesz bańki oraz samoprzylepne etykiety,
  • produkt personalizowany: na etykiecie umieścimy Wasze imiona i datę,
  • cena dotyczy 10 sztuk.

Zobacz także