BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od Pary Młodej Leśna Paproć
search
  • BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od Pary Młodej Leśna Paproć
  • BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od Pary Młodej Leśna Paproć
  • BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od Pary Młodej Leśna Paproć

BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od Pary Młodej Leśna Paproć

48,98 zł
Brutto
Słodycze to jedna z najbardziej popularnych form podziękowania dla gości chętnie wybierana przez Młode Pary. Młodzi często decydują się na nią ze względu na uniwersalność i praktyczność takiego prezentu — krówki to lubiany przysmak, który zostaje spałaszowany ze smakiem, a elegancko zapakowany wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Słodycze to jedna z najbardziej popularnych form podziękowania dla gości chętnie wybierana przez Młode Pary. Młodzi często decydują się na nią ze względu na uniwersalność i praktyczność takiego prezentu — krówki to lubiany przysmak, który zostaje spałaszowany ze smakiem, a elegancko zapakowany wygląda niezwykle atrakcyjnie. Bombonierka z krówkami utrzymana w roślinnej stylistyce z serii Leśna Paproć to oryginalna i efektowna forma podziękowania dla gości weselnych. 

Bombonierka z krówkami stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnie wręczanego ciasta — to smakowity, estetycznie i elegancko zapakowany produkt gotowy do wręczenia gościom. Cukierki krówki lubi chyba każdy, a owijki oraz pudełko z ozdobną personalizowaną grafiką sprawiają, że znane i lubiane słodycze stają się niezwykle wykwintnym upominkiem. Bombonierka z krówkami sprawdzi się zarówno jako specjalny upominek dla osób, którym chcemy szczególnie podziękować, jak i klasyczna forma podziękowania dla gości weselnych. Każda krówka zapakowana jest w ozdobną owijkę, a całość jest starannie ułożona w estetycznym pudełku. Wieczko pudełka oraz owijki są w kolorze białym, a całość utrzymana jest w stylistyce serii dodatków ślubnych Leśna Paproć.

Tekst podziękowania, inicjały młodej pary oraz data ślubu umieszczone są w kole w centralnej części grafiki. Kompozycję uzupełnia roślinny motyw z liśćmi paproci oraz delikatnymi ziołami, które wprowadzają leśny klimat. Grafika jest w kolorze szałwiowej zieleni, który stale od kilku sezonów utrzymuje się w grupie najmodniejszych kolorów branży ślubnej. Motywy roślinne to bardzo uniwersalna i efektowna forma dekoracji ślubnych. Aby wystrój wesela był spójny, warto zadbać o to, by pojawiły się one na wszystkich dekoracjach — w tym na podziękowaniach dla gości. Szałwiowe motywy roślinne z liśćmi paproci i ziołami pasują w szczególności do stylów takich jak boho czy rustykalny, a łącząc je z odpowiednio dobranymi dodatkami, możemy uzyskać zamierzony efekt, wprowadzając na salę nieco leśnej magii, romantyzmu czy surowość natury. Bombonierka z krówkami z motywem roślinnym z serii Leśna Paproć to doskonały prezent dla gości oraz idealne dopełnienie weselnej dekoracji. 

Wymiary:
  • ok. 7 cm x 2 cm; grubość ok. 1,5 cm.

WAŻNE:
  • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także