Bileciki dwustronne z podziękowaniem dla gości weselnych kolekcja Botanica
search
  • Bileciki dwustronne z podziękowaniem dla gości weselnych kolekcja Botanica
  • Dekoracja weselna z widocznym stołem na którym znajduje się papeteria z kolekcji ślubnej Botanica

BILECIK podziękowanie dla gości weselnych Botanica

1,50 zł
Brutto

Piękne, eleganckie bileciki z tekstem podziękowania dla Waszych gości to weselny must have, o którym nie powinniście zapomnieć!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękne, eleganckie bileciki z tekstem podziękowania dla Waszych gości to weselny must have, o którym nie powinniście zapomnieć!

  • Bileciki zostały wykonane na wysokiej jakości sztywnym papierze. Bileciki zostały zaprojektowane w motywie nawiązującym do Botanica, w której dominują soczyście zielone barwy i bujne kwiaty, które w naszej aranżacji przypominają dżunglę. Karteczki zadrukowane są dwustronnie. Z jednej strony widnieje tekst Dziękujemy, że jesteś z nami w tym szczególnym dla nas dniu, a z drugiej strony znajdzie się personalizacja w postaci imion pary młodej oraz daty ślubu.
  • Bileciki najlepiej włożyć do woreczków z organzy lub pudełeczek ze słodkościami, które przygotujecie w ramach podziękowań dla gości – z pewnością będą zachwyceni! Bilecik można również wykorzystać, dołączając go do pudełek na ciasta, które wręczycie gościom po zakończeniu wesela. Po zrobieniu dziurki i przewiązaniu tasiemką bileciki mogą stać się również piękną ozdobą zawieszaną do podziękowań dla gości. Bileciki można również wykorzystać, kładąc je na talerzach gości lub przy winietkach z nazwiskami Decydując się na spójne elementy dekoracyjne stołu i sali weselnej, stworzycie magiczną aurę. W kolekcji Botanica znajdziecie wiele innych produktów, które umożliwią Wam stworzyć niezapomniany klimat wesela.
Wymiary:
  • 8,5 cm x 5,5 cm

Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia ilość bilecików to 20 sztuk.

Zobacz także