Ozdoba na rękę dla dziewczynki, druhny, świadkowej.
search
  • Ozdoba na rękę dla dziewczynki, druhny, świadkowej.

OPASKA ślubna na rękę kwiecista dla druhny i świadkowej

11,98 zł
Brutto
Wasz ślub i wesele będą utrzymane w tradycyjnej tonacji kolorystycznej? Stawiacie na dekoracje w kolorze écru i chcecie stworzyć tradycyjny orszak ślubny? W takim razie potrzebny będzie nie tylko bukiet dla panny młodej z kwiatami w kolorze beżowym lub écru, ale i kwiatowe dekoracje dla druhen i druhenek.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wasz ślub i wesele będą utrzymane w tradycyjnej tonacji kolorystycznej? Stawiacie na dekoracje w kolorze écru i chcecie stworzyć tradycyjny orszak ślubny? W takim razie potrzebny będzie nie tylko bukiet dla panny młodej z kwiatami w kolorze beżowym lub écru, ale i kwiatowe dekoracje dla druhen i druhenek. Polecamy wygodne i efektowne opaski na rękę z kwiatami w dopasowanej do stylistyki wesela tonacji kolorystycznej.

Opis:
  • Opaska ślubna na rękę będzie efektownym kwiecistym dodatkiem do stroju druhny lub druhenki. Opaska z kwiatami na rękę jest wykonana z tiulowego materiału. Główną ozdobę stanowią kwiaty w kolorze écru. Są to trzy różyczki różnej wielkości uzupełnione o kwiatowe pąki. Opaskę można łatwo zawiązać na ręce, a końcówki materiału schować pod spodem. Opaskę kwiatową na rękę można dopasować do szerokości nadgarstka, związując w taki sposób, aby się nie zsunęła.
Zastosowanie:
  • Wyposażenie każdej druhny i druhenki w stroik kwiatowy na rękę jest dobrym pomysłem. Dzięki temu każda z nich ma dodatkowy element dekoracyjny, a jednocześnie ma wolne ręce do pomocy pannie młodej. Opaskę z kwiatami na rękę można dopasować do wianka na głowę. W ten sposób stworzy się spójną stylistykę ślubnych dodatków do sukienek druhen i druhenek. Opaski ślubne na rękę będą pasować kolorystycznie do dekoracji ślubnych przygotowanych na ceremonię i wesele.         
Wymiary:
  • długość tasiemki: ok. 55 cm,
  • szerokość tasiemki: 2,5 cm,
  • wielkość instalacji: ok. 6 cm x 5 cm.

Zobacz także