Wizytówka personalizowana z nazwiskami i imionami gości na wesele.
search
  • Wizytówka personalizowana z nazwiskami i imionami gości na wesele.

WINIETKA personalizowana dekoracja stołu na wesele Polne Kwiaty

1,59 zł
Brutto
Winietka personalizowana na wesele.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Winietka personalizowana na wesele zalicza się do niezbędnej papeterii ślubnej. Dzięki niej zaproszeni goście na przyjęcie bez problemu odnajdą swoje miejsce przy stole.
 
Papierowa winietka na stół weselny to zdecydowanie niezbędny dodatek, o którym należy pamiętać. Na wizytówce z jednej strony umieścimy imiona Pary Młodej, a z drugiej imię i nazwisko każdego z gości. Personalizowane winietki są bardzo eleganckie, w szczególności te z kolekcji Polne Kwiaty.

Winietki ślubne są karteczkami, które służą do oznaczenia miejsc gości podczas uroczystości ślubnej i wesela. Mają one wiele funkcji i są niezwykle przydatne podczas organizacji przyjęcia ślubnego. Winietki ślubne pozwalają na precyzyjne oznaczenie miejsc dla poszczególnych gości. Każda winietka jest indywidualnie oznaczona imieniem gościa, dzięki czemu unika się zamieszania i nieporozumień związanych z wyborem miejsc do siedzenia. Dzięki winietkom organizacja miejsc przy stołach jest znacznie łatwiejsza. Pomagają uniknąć sytuacji, gdy goście muszą sami szukać swojego miejsca, co może być stresujące i niekomfortowe. Wizytówki weselne stanowią również element dekoracyjny stołów.

Wymiary:
  • po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm.
Ważne:
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba wizytówek to 18 sztuk,
  • plik z listą gości należy wgrać na stronie lub wysłać na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl z numerem zamówienia w tytule wiadomości,
  • imiona i/lub nazwiska gości prosimy o wysłanie w pliku txt. bez numeracji, zapisane jedno pod drugim, np:
Anna Nowak
Marianna Figielska

Zobacz także