Ślubny segregator w postaci teczki. Idealne miejsce na dokumentację. Kolekcja Podróż Poślubna.
search
  • Ślubny segregator w postaci teczki. Idealne miejsce na dokumentację. Kolekcja Podróż Poślubna.

TECZKA na dokumenty ślubne Podróż Poślubna

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Podróż Poślubna to dodatek, który zachwyca swoją estetyką, ale i funkcjonalnością. Wysoka jakość wykonania, z naciskiem na każdy, nawet najmniejszy szczegół, to kolejna zaleta. Podobnie jak fakt, że planowanie ślubu i wesela z taką teczką będzie nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Podróż Poślubna to dodatek, który zachwyca swoją estetyką, ale i funkcjonalnością. Wysoka jakość wykonania, z naciskiem na każdy, nawet najmniejszy szczegół, to kolejna zaleta. Podobnie jak fakt, że planowanie ślubu i wesela z taką teczką będzie nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Podróż Poślubna jest piękna. Utrzymana jest w klasycznym stylu, aczkolwiek stoi w totalnej opozycji do słowa nuda. Jej estetyka zachwyca, ale ma też dużą wartość symboliczną. Na białym tle etykiety widnieje mapa świata w kolorze niebieskim. A na niej widać też lecący samolot, który zostawia za sobą strugę układającą się w serce. Zatem widać tutaj nawiązanie do wspólnego życia, które zaczniecie po ślubie. Ale to też świetna metafora miłości. Niebieski kolor symbolizuje zaś radość, ale i spokój oraz szczęście. Oczywiście warto także zwrócić uwagę na personalizację. Na teczce możemy umieścić Wasze imiona zapisane dekoracyjną czcionką, datę najważniejszego dnia w Waszym życiu oraz napis: Dokumenty Ślubne. Taka teczka jest też trafnym wyborem jeżeli waszą pasją są podróże. A dzięki wysokiej estetyce, warto teczkę umieścić ją w widocznym miejscu. Będzie nie tylko dekorować pomieszczenie, ale też wywoływać w Was wspomnienia ślubu czy podróży. 

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Podróż Poślubna jest bardzo praktyczna. Przyda się na pewno, gdy planujecie podróż poślubną. Możecie do niej wkładać różne ulotki czy oferty opisujące miejsca, do których chcecie się wybrać. Ale teczka i po podróży się przyda. Wtedy warto w niej umieścić listę miejsc, które chcecie zwiedzić i potem spełniać już swoje marzenia. Rzecz jasna teczka sprawdzi się jeżeli planujecie ślub i wesele. Będzie wtedy nie tylko stylowym, lecz także przydatnym organizerem, który pomieści sporo. Ale ten dodatek możecie wykorzystać w trakcie przyjęcia weselnego. Wystarczy tylko, że starosta urządzi zbiórkę na Waszą podróż poślubną. Ten dodatek na pewno przyda się i po zawarciu związku małżeńskiego. Możecie w nim umieścić pamiątki ze ślubu, ale też pamiątki z podróży, którą wspólnie odbyliście. To także świetne miejsce do przechowywania zdjęć. 
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także