SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Podróż Poślubna
search
  • SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Podróż Poślubna
  • SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Podróż Poślubna
  • SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Podróż Poślubna

SKARBONKA 3D dla Młodej Pary Podróż Poślubna

94,98 zł
Brutto
MEGA prezent dla Młodej Pary - oryginalna skarbonka to doskonały dodatek do ślubnego prezentu. Wyjątkowa grafika oraz imiona Nowożeńców sprawiają, że podarunek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zaskocz Młodą Parę prezentem, jakiego z pewnością nie otrzymają od nikogo innego!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

MEGA prezent dla Młodej Pary - oryginalna skarbonka to doskonały dodatek do ślubnego prezentu. Wyjątkowa grafika oraz imiona Nowożeńców sprawiają, że podarunek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zaskocz Młodą Parę upominkiem, jakiego z pewnością nie otrzymają od nikogo innego!

Skarbonka wykonana z drewna charakteryzuje się solidnością oraz eleganckim wyglądem. Front zdobi przezroczysta szybka z pleksi, która chroni zawartość i doskonale eksponuje jej wnętrze. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się starannie wykonana grafika mapy świata, prezentująca się w delikatnych, miętowo-błękitnych tonacjach, dodając całości subtelności. Na mapie świata umieszczono imiona Pary Młodej oraz datę ich ślubu, tworząc tym samym idealny prezent ślubny, który będzie piękną pamiątką na lata. Na skarbonce widnieje inspirujący tekst „Na małe i duże podróże”, zachęcający do oszczędzania na wspólne cele. Dzięki zastosowaniu transparentnej pleksi, Nowożeńcy będą mogli na bieżąco obserwować, jak rośnie ich fundusz podróżniczy. Praktyczny otwór ułatwia wrzucanie monet czy banknotów. Dodatkowo dzięki swojemu uniwersalnemu, estetycznemu wyglądowi idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dlatego będzie doskonałą pamiątką i ozdobą mieszkania Pary Młodej.

Ramka 3D to nie tylko oryginalny dodatek do prezentu ślubnego oraz praktyczne narzędzie, które Młodzi mogą zacząć używać zaraz po zaślubinach. Doskonale sprawdzi się do zbierania „grosików” zarówno pod kościołem, jak i w Urzędzie Stanu Cywilnego. Funkcjonalność i estetyczny design umożliwiają zgromadzenie pierwszych wspólnych środków finansowych w elegancki i zorganizowany sposób. Idealna do gromadzenia funduszy na wymarzone podróże skutecznie mobilizuje do realizacji marzeń. Obserwowanie, jak skarbonka powoli się zapełnia, przyniesie małżonkom satysfakcję oraz wzmocni wspólne planowanie przyszłości.

Wymiary:

  • ramka 25,5cm x 25,5cm; głębokość: ok 6 cm

Zobacz także