• nowość
Personalizowany album na zdjęcia dla mamy. Prezent na Dzień Matki.
search
  • Personalizowany album na zdjęcia dla mamy. Prezent na Dzień Matki.
  • Brzeg albumu na Dzień Matki.
  • Podarunek na Dzień Matki. Album na zdjęcia dla mamy z personalizowanym podpisem.

ALBUM na zdjęcia dla Mamy ze złoceniem personalizowany

104,98 zł
Brutto

Wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu zakochanej pary, ale również idealny moment, by podziękować Mamie za jej miłość, troskę i wsparcie, które otrzymujemy każdego dnia. To chwila, w której pragniemy wyrazić wdzięczność za wspólne momenty i poświęcenie, z jakim nas wychowywała. Album na zdjęcia to idealny prezent, który pozwoli zachować te piękne wspomnienia na zawsze, umożliwiając Mamie powrót do nich w każdej chwili.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album na zdjęcia dla Mamy to wspaniały upominek dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Pozwala zatrzymać piękne wspomnienia na dłużej, dzięki czemu Mama będzie mogła do nich wracać w każdej chwili.

Biała, aksamitna okładka ze złoconym napisem „Kochana Mamo, Dziękuję, że jesteś!” oraz imieniem osoby wręczającej prezent nadaje albumowi wyjątkowy, osobisty charakter. Eleganckie czcionki doskonale się uzupełniają, tworząc estetyczną kompozycję, a złocony napis pięknie połyskuje w świetle.

Wnętrze albumu zawiera 60 stron, na których można umieścić ulubione fotografie w różnych formatach. Personalizowany napis na okładce dodaje mu wyjątkowości, dzięki czemu jest to prezent wyrażający wdzięczność za lata wychowania. Mama z pewnością doceni ten piękny gest i uśmiechnie się za każdym razem, gdy będzie przeglądać zdjęcia.

Personalizowany album na zdjęcia to idealny pomysł na prezent jako podziękowanie dla mamy podczas wesela. Pozwala zatrzymać najważniejsze wspomnienia z waszego życia, od pierwszych chwil dzieciństwa po dzień ślubu. Pomaga podkreślić swoją wdzięczność za to, że to dzięki Niej jesteśmy teraz w ty miejscu, którym jesteśmy. 

Podaruj mamie taki prezent i spraw, aby także poczuła się wyjątkowa tego dnia. Jeśli jednak szukasz innych sposobów na wyrażenie swojej miłości do rodzica lub rodziców sprawdź też nasze pozostałe propozycje tutaj.

Wymiary:

  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm.

Zobacz także