Księga wspomnień na zdjęcia, pamiątki i wpisy, które podarujecie im jako podziękowanie ślubne na weselu
search
  • Księga wspomnień na zdjęcia, pamiątki i wpisy, które podarujecie im jako podziękowanie ślubne na weselu
  • Kolekcja ślubna Zielony Wianek w aranżacji, gdzie stół jest nakryty białym obrusem i delikatnie ozdobiony zielonymi kwiatami

KSIĘGA wspomnień dla Rodziców Zielony Wianek BIAŁE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Wyjątkowe podziękowanie dla Rodziców może doprowadzić ich do łez wzruszenia - księga z wyjątkowymi wpisami od Nowożeńców gwarantuje taki efekt! Wasze zdjęcia z dzieciństwa wraz z ciepłymi, wzruszającymi wpisami to piękne podziękowanie dla Rodziców. 

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Album ze wzruszającymi wpisami to świetny pomysł na piękne podziękowanie rodzicom za trud wychowania. Wasze zdjęcia z dzieciństwa, czy drobiazgi z młodzieńczych lat sprawią, że Wasi rodzice poczują się docenieni i wzruszeni. Będzie to dla nich niezwykła pamiątka!

  • Biała księga w twardej oprawie zdobiona świeżą grafiką zielonego wianka. Dodatkowo spersonalizujemy ją Waszymi inicjałami, imionami oraz datą uroczystości. Okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią. Dekoracyjna grafika wykonujemy nowoczesną i trwałą metodą, dzięki czemu jej wygląd zachowa swoje walory na wiele lat. W środku znajdują się gładkie kartki, które możecie wypełnić wpisami, wspomnieniami i zdjęciami, które przywołają w myślach rodziców Wasze wspólne najpiękniejsze wspomnienia.
  • Wypełnijcie karty księgi, wklejając zdjęcia z dzieciństwa, zapisując szczególne wspomnienia, sytuacje z dzieciństwa i ciepłe skojarzenia. Stworzycie w ten sposób absolutnie oryginalny pamiętnik, będący wzruszającym zapisem wspomnień dla Waszych Rodziców. Księga będzie idealnym prezentem, który możecie wręczyć Rodzicom podczas podziękowań w trakcie wesela. Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi, które będą kojarzyć się z dniem Waszego ślubu. Taką pamiątkę z pewnością rodzice docenią i chętnie będą po nią sięgać, aby wspólnie powspominać.

Wymiary:
  • 22cm x 31cm
  • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także