GRA WESELNA dla gości zadania ukryte pod zdrapkami aż 30 KART Aksamitne Złoto
search
  • GRA WESELNA dla gości zadania ukryte pod zdrapkami aż 30 KART Aksamitne Złoto
  • Weselna gra w postaci kart ze zdrapkami i zadaniami. Ciekawa atrakcja na wesele.
  • Gra weselna dla gości w postaci zadań pod zdrapką. Modny dodatek na wesele.

GRA WESELNA dla gości zadania pod zdrapkami 30 KART Aksamitne Złoto

39,98 zł
Brutto
MUST HAVE na Wasze wesele! Jak zaangażować gości weselnych w zabawę? Idealnie do tego sprawdzi się gra weselna z zadaniami, które ukryte są pod zdrapkami. Jest ona w postaci kart z piękną grafiką, z pewnością taka forma zabawy spodoba się Waszym gościom weselnym.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

MUST HAVE na Wasze wesele! Jak zaangażować gości weselnych w zabawę? Idealnie do tego sprawdzi się gra weselna z zadaniami, które ukryte są pod zdrapkami. Jest ona w postaci kart z piękną grafiką, z pewnością taka forma zabawy spodoba się Waszym gościom weselnym.
 
Opis:
  • Gra weselna dla gości w postaci zestawu 32 kart, które udekorowane są grafiką z kolekcji Aksamitne Złoto. 15 kart posiada zadania, które są skierowane do kobiet, a 15 pozostałych zawierają zadania dla mężczyzn. W zestawie znajdują się również dwie karty, które posiadają listę zadań ukrytych pod zdrapkami. 
  • Pod każdą zdrapką umieszczone jest zadanie, czy też pytanie skierowane do gości. Zdrapkę można usunąć w łatwy sposób, wówczas tam znajduje się treść zadania. Przykładowe zadania do wykonania brzmią:
- Wytłumacz Panu Młodemu dlaczego Panna Młoda powinna regularnie chodzić na zakupy - 
Zgadnij ile lat Młodzi się znają - 
Wypij brudzia z sąsiadem po lewej stronie -
  • Karty są dwustronne, po jednej widnieje napis: Gra weselna. Natomiast z drugiej strony widnieje tekst: zadanie dla Ciebie. Każda z kart posiada numerację, aby wiedzieć jakie pytanie jest ukryte pod zdrapką. Do zabawy może zaangażować, aż 30 osób! Każdy z graczy powinien otrzymać po jednej karcie z zadaniem. Dużą zaletą takiej gry weselnej jest to, że zadania się nie powtarzają.
Zastosowanie:
  • Szukacie oryginalnego sposoby na zaangażowanie gości w zabawach podczas przyjęcia weselnego? Dobrą rozgrzewką będzie oferowana przez nas gra weselna w postaci kart z zadaniami ukrytymi pod zdrapkami. Z pewnością goście będą zaciekawieni, jakie pytania, czy zadania na nich czekają pod zdrapkami. Do zabawy należy zaangażować, aż 15 kobiet i 15 mężczyzn. Z pewnością taka ciekawa atrakcja sprawi, że goście na pewno zapamiętają Wasze wesele. Do kart dołączony jest spis zadań, co pozwoli na wyeliminowanie którejś z kart w Waszej wersji wesela. 
Wymiary:
  • 7,5 cm x 10, 5cm.

Zobacz także