Miejsce na przechowywanie kopert od gości weselnych. Pudło w białym kolorze wzbogacone o kwiatowy motyw.
search
 • Miejsce na przechowywanie kopert od gości weselnych. Pudło w białym kolorze wzbogacone o kwiatowy motyw.

PUDŁO na telegramy z personalizacją Kolekcja LiMarte

29,98 zł
Brutto
Przepiękne pudło na telegramy z liliowym kwiatowym motywem to świetny wybór na Wasz ślub! Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie aranżacji wesela z pozostałymi dodatkami z kolekcji LiMarte. Pudło jest w białym kolorze, wzbogacone o zdobienie w postaci personalizacji.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękne pudło na telegramy z liliowym kwiatowym motywem to świetny wybór na Wasz ślub! Idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie aranżacji wesela z pozostałymi dodatkami z kolekcji LiMarte. Pudło jest w białym kolorze, wzbogacone o zdobienie w postaci personalizacji i grafiki z kwiatowym wianuszkiem.

Opis:

 • Białe pudło na telegramy wykonane z grubej, wysokiej jakości tektury. Pudło zdobione jest grafiką liliowych i różowych kwiatów, imionami, inicjałami Pary Młodej oraz datą ślubu. Grafika pochodzi z kolekcji ślubne LiMarte, wpisuje się ona w najnowsze trendy. Ozdobną czcionką wykonamy napis skierowany do gości weselnych: Dziękujemy. Dzięki temu, że pudło jest w białym kolorze, z pewnością pasuje na uroczystość weselną w każdym, dowolnym stylu. 

Zastosowanie:

 • Pudełko na telegramy pomieści wszystkie życzenia i kartki od gości. Dzięki podziękowaniu i Waszym imionom będzie to super dodatek - goście od razu poczują się docenieni. Pudło będzie ciekawie prezentować się jako praktyczna dekoracja na Waszym weselu. Goście w prosty sposób będą mogli umieścić wewnątrz pudła koperty, telegramy, kartki i życzenia dla Młodej Pary.

 • Warto zadbać o odpowiednie dekoracje i dodatki na wesele, z pewnością dbałość o szczegóły zachwyci zaproszone osoby. Kolekcja LiMarte pozwoli stworzyć spójną aranżację całej uroczystości weselnej, ponieważ istotnie ważnym elementem są dekoracje. Warto do dekoracji wykorzystać pozostałe elementy z takim samym motywem graficznym. Pudła z taką grafiką prezentuje się bardzo efektownie i elegancko. Personalizowane dodatki są modne, dlatego warto wykorzystać je podczas uroczystości weselnej, ponieważ jeszcze bardziej podkreślają ważność uroczystości.  Grafika z delikatnymi kwiatkami w postaci wianka prezentuje się subtelnie, wpisując się w najnowsze trendy ślubne. 
 • Pudełko po uroczystości można wykorzystać jako miejsce na przechowanie pamiątek związanych z uroczystością zaślubin. W szczególności, że wzbogacone o personalizację, sugeruje jakie drobiazgi, skarby mogą się z nim znajdować.

Wymiary:

 • 27 cm x 24 cm x 24 cm

WAŻNE:

 • Pudło jest wysyłane złożone na płasko, aby nie uległo uszkodzeniu w transporcie, jego złożenie jest bardzo proste i nie wymaga użycia kleju,

 • produkt personalizowany: nadruk Waszych imion,
 • wysyłka tylko po wpłacie na konto.

Zobacz także