Bańki mydlane dla gości. Atrakcja i upominek na wesele w stylu boho.
search
  • Bańki mydlane dla gości. Atrakcja i upominek na wesele w stylu boho.

BAŃKI mydlane na ślub personalizowane Boho 10szt

29,98 zł
Brutto

Podziękowania dla gości weselnych mogą być nietuzinkowe i oryginalne. Dla dzieci można wybrać bańki mydlane na wesele z kolekcji Boho. Taki upominek spodoba się także dorosłym. Staną się częścią ceremonii albo atrakcją podczas wesela.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowania dla gości weselnych mogą być nietuzinkowe i oryginalne. Dla dzieci można wybrać bańki mydlane na wesele z kolekcji Boho. Taki upominek spodoba się także dorosłym. Staną się częścią ceremonii albo atrakcją podczas wesela.

Opis:
  • Bańki mydlane na wesele są zamknięte w wąskim transparentnym opakowaniu. Wewnątrz znajduje się biały patyczek zakończony pętelką do puszczania baniek. Wyposażony jest też w spiralę, dzięki której można spienić płyn. W ten sposób puszczanie baniek jest bardzo proste. Ów patyczek jest jednocześnie nakrętką baniek, zakończoną serduszkiem. Bańki mydlane na ślub możecie ozdobić okolicznościową etykietą, którą przygotujemy specjalnie dla Was. Znajdzie się na niej grafika z kolekcji Boho. Widnieją na kwiaty gipsówki, a także gałązki suszonej bawełny, które nie raz tworzą białe dekoracje sal ślubnych i weselnych. Na etykiecie nie zabraknie personalizacji, czyli Waszych imion, zapisanych dekoracyjną czcionką, a także daty Waszego ślubu. Dodatkowo nad personalizacją umieścimy napis: Dziękujemy. Wszystkie treści zapisane są brązowym kolorem. Etykieta baniek mydlanych dla gości weselnych to naprawdę subtelna dekoracja.
Zastosowanie:
  • Bańki mydlane dla gości weselnych można położyć obok każdego nakrycia na stole weselnym. Taki upominek świetnie skomponuje się z innymi dekoracjami ślubnymi z kolekcji Boho. Ponadto będzie pasować do wystroju sali weselnej utrzymanego w tej stylistyce, czyli kwietnych dekoracji z gałązkami bawełny i gipsówką. Bańki mydlane podziękowania dla gości można rozdać już w czasie ceremonii ślubnej i może zająć się tym druhna. Dzięki temu Waszemu wyjściu z kościoła może towarzyszyć mnóstwo baniek mydlanych, co będzie się pięknie prezentowało na fotografiach.    
Wymiary:
  • wysokość: 10,5cm, szerokość: 0,5cm

WAŻNE:
  • w zestawie otrzymujesz bańki oraz samoprzylepne etykiety,
  • produkt personalizowany: na etykiecie umieścimy Wasze imiona i datę,
  • cena dotyczy 10 sztuk

Zobacz także