Plakat na podziękowanie ślubne dla rodziców. Idealny prezent dla bliskich z nowoczesną grafiką.
search
  • Plakat na podziękowanie ślubne dla rodziców. Idealny prezent dla bliskich z nowoczesną grafiką.

SERCE złote podziękowanie dla Rodziców Białe Kwiaty

59,98 zł
Brutto
Elegancki i nowoczesne podziękowanie dla rodziców w postaci pięknego plakatu z pięknym sercem, które połyskuje. Wewnątrz serca znajdują się miłe słowa, które skierowane są dla bliskich osób. Podziękujcie im w wyjątkowy sposób, który zapamiętają na długo! 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancki i nowoczesne podziękowanie dla rodziców w postaci pięknego plakatu z pięknym sercem, które połyskuje. Wewnątrz serca znajdują się miłe słowa, które skierowane są dla bliskich osób. Podziękujcie im w wyjątkowy sposób, który zapamiętają na długo! Plakat wzbogacony jest o nowoczesną grafikę, która pochodzi z modnej kolekcji ślubnej Białe Kwiaty.

Opis:
  • Plakat wykonany z wysokiej jakości papieru, w białym kolorze. Górną oraz dolną część ozdobnej karty wzbogaca grafika przedstawiająca motyw kwiatowy, który pochodzi z kolekcji Białe Kwiaty. Obejmuje ona motyw kwiatów gipsówki, jak również eustomy w połączeniu z gałązkami eukaliptusa. Centralną część plakatu wzbogaca połyskujące złote serce, które pięknie mieni się w świetle. Wewnątrz serca znajdują się miłe słowa skierowane do mamy/taty/rodziców. W serduszku znajdują się między innymi takie określenia jak podziękowanie za: cierpliwość, wspaniały czas, przywiązanie, życzliwość, ciepło, uśmiech, szczęście i wiele innych.
  • Dodatkowo na plakacie jest możliwość personalizacji, która obejmuje imiona Pary Młodej i datę ślubu. Dzięki temu upominek będzie wyjątkowy i efektowny. Rodzice poczują się docenieni, gdy otrzymają personalizowany prezent.
Zastosowanie:
  • Piękne podziękowanie dla rodziców w postaci ozdobnego plakatu w jasnej kolorystyce. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla bliskich osób w ramach podziękowania za wszystko. Podarujcie bliskim niezwykły prezent, który zapamiętają na długo. Plakat z pewnością będzie przypominać rodzicom o wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Wasza uroczystość zaślubin. 
  • Plakat z personalizacją to świetny prezent, który wzbogacony jest o nowoczesną grafikę. Motyw z kolekcji Białe Kwiaty w szczególności warto wybrać podczas dobierania dodatków do całej uroczystości. Delikatny motyw graficzny z kwiatkami będzie ciekawie prezentować się w dekoracjach stołu, jak również całej sali. Dbałość o szczegóły oraz odpowiednie ozdoby, upominki i prezenty z pewnością zostanie doceniona przez zaproszone osoby.
Wymiary:
  • A4

Zobacz także