Naklejki na butelki alkoholu piwa na wesele.
search
  • Naklejki na butelki alkoholu piwa na wesele.
  • Personalizowane etykiety do dekoracji butelek piwa na wesele.

ETYKIETY do dekoracji butelek piwa na wesele Białe Kwiaty 10szt

34,98 zł
Brutto

Etykiety samoprzylepne do dekoracji butelek piwa weselnego. Na etykietach znajduje się kwiatowa grafika, personalizacja i tekst podziękowania. Wyjątkowy prezent dla gości, jak i element drink baru na wesele. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nawet butelka zwyczajnego piwa może przybrać nieco bardziej szlachetnego charakteru, gdy znajdzie się na niej taka etykieta do dekoracji. Ten zestaw powstał specjalnie z myślą o weselach. Nie ma powodu odmawiać gościom dostępu do orzeźwiającego napoju, a z tymi naklejkami w eleganckim stylu, piwo stanie się prawdziwą ozdobą dopasowaną do okazji.

Zestaw 10 sztuk etykiet do dekoracji butelek piwa na wesele. Są one samoprzylepne i należy umieścić je samodzielnie na butelkach. Rozmiar etykiet jest przystosowany do wielkości typowych piw. Każda z naklejek jest ozdobiona subtelną grafiką z kolekcji Białe Kwiaty. Na środku znajduje się podziękowanie dla gości, a także personalizacja obejmująca imiona młodej pary wraz z datą wydarzenia. Naklejki można łatwo umieszczać na butelkach bez konieczności usuwania oznaczeń producenta.

Podziękowania dla gości weselnych mogą mieć różną formę. Jeśli chcesz, aby była to np. butelka kraftowego piwa, możesz sprawić, że jej wygląd będzie bardziej elegancki. Wystarczy, że wykorzystasz te etykiety ozdobione pięknymi wzorami kwiatów oraz wyszukanym napisem. Personalizacja podkreśli osobisty charakter uroczystości i sprawi, że takie piwo będzie jedyne w swoim rodzaju, dostępnie wyłącznie na Waszym weselu. Koniecznie sprawdź również inne dekoracje z kolekcji ślubnej Białe Kwiaty!

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także