Bieżnik z grafiką przedstawiającą białe kwiaty i zielone listki. Ozdoba stołu na ślub, rocznicę ślubu.
search
  • Bieżnik z grafiką przedstawiającą białe kwiaty i zielone listki. Ozdoba stołu na ślub, rocznicę ślubu.
  • Bieżnik z grafiką przedstawiającą białe kwiaty i zielone listki. Ozdoba stołu na ślub, rocznicę ślubu.

BIEŻNIK dekoracyjny ozdoba stołu Białe Kwiaty 40cmx5m

20,98 zł
Brutto
Bieżnik do dekoracji stołu na każdą okazję. Motyw graficzny przedstawia białe kwiaty. Dekoracja na ślub, rocznicę ślubu.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten niesamowity bieżnik to niezastąpiona i bardzo efektowna ozdoba stołu. Należy do kolekcji Białe Kwiaty, której kolorystyka świetnie sprawdza się na przyjęcia z różnych okazji. Zdecydowanie pomoże Ci stworzyć niezapomnianą aranżację stołu, która z pewnością zachwyci gości swoim nowoczesnym, ale eleganckim wyglądem.

  • Bieżnik na stół z motywem graficznym przedstawiającym białe kwiaty. Powstał z wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze, co nadaje mu większą trwałość, a przy tym ekologiczny charakter i wygląd. Bieżnik ma aż 5 metrów długości, co pozwala na użycie go na bardzo długim stole lub pocięcie go na mniejsze części i rozłożenie na kilku stołach. Na całej długości rozmieszczone są piękne grafiki przedstawiające bukiety kwiatów w biało-zielonych odcieniach. Doskonała ozdoba stołu na przyjęcie ślubne, rocznicowe czy urodzinowe.
  • Obrus lub bieżnik zawsze sprawia, że stół wygląda odświętnie. Jeśli stawiać na niestandardowe rozwiązania lub chcesz po prostu ożywić aranżację, to ten bieżnik dekoracyjny sprawdzi się doskonale. Możesz użyć go w wersji solo lub ułożyć na tradycyjnych białych obrusach, by nieco urozmaicić wygląd stołów. Taka dekoracja szczególnie dobrze sprawdzi się na wszystkich imprezach organizowanych wiosną i latem, ale nie tylko!
Wymiary:
  • 40 cm x 5 m

Zobacz także