Obrus papierowy do dekoracji sali na wesele.
search
  • Obrus papierowy do dekoracji sali na wesele.
  • Bieżnik papierowy obrus do dekoracji stołu na wesele.

BIEŻNIK obrus do dekoracji stołu Majowa Konwalia 40cmx5m

33,98 zł
Brutto

Bieżnik obrus do dekoracji stołu wiele okazji. Dekoracyjny bieżnik jest w jasnej kolorystyce, wzbogacony o motyw graficzny konwalii.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bieżnik obrus do dekoracji stołu wiele okazji. Dekoracyjny bieżnik jest w jasnej kolorystyce, wzbogacony o motyw graficzny konwalii.

  • Bieżnik ma kolor biały i zdobi go stylowy, subtelny nadruk przedstawiający białe konwalie z zielonymi listkami. Kwiaty te mają niezwykle bogatą symbolikę. Kojarzą się ze szczęściem, pogodą ducha, dobrą energią, młodością, zgodą pomyślnością, skromnością, niewinnością oraz czystością. Konwalie przez wielu są uważane za kwiaty osób zakochanych.  Biały bieżnik w konwalie to niezwykle uniwersalna dekoracja, którą można wykorzystać podczas różnego rodzaju uroczystości. Doskonale nadaje się ona na ślub. Bieżnik można położyć zarówno na stole, jak i znajdującym się na nim obrusie. Będzie on pięknie pasował do innych dekoracji z tej samej kolekcji.
  • Tym, co go wyróżnia, jest także łatwość w utrzymaniu w czystości. Po zakończonej imprezie taką dekorację stołu wystarczy zwinąć i wyrzucić do kosza. Znacząco skraca to czas niezbędny do posprzątania miejsca, w którym odbywało się przyjęcie. Bieżnik z papieru jest także lekki i łatwy w przechowywaniu.

Wymiary:

  • długość bieżnika: 5 m,
  • szerokość: 40 cm.

Zobacz także