Ślubna ramka dekoracyjna dla Pary Młodej. W jasnej kolorystyce, z grafiką w stylu boho.
search
  • Ślubna ramka dekoracyjna dla Pary Młodej. W jasnej kolorystyce, z grafiką w stylu boho.

RAMKA na zdjęcie Pamiątka Ślubna Dla Nowożeńców Boho Wedding

54,98 zł
Brutto
Szukasz idealnego prezentu dla pary młodej? Być może na ślub, na który się wybierasz, lub dla nowożeńców, którzy wielka uroczystość mają już za sobą? Niezależnie od okoliczności, oferowana przez nas ramka na zdjęcie jest z pewnością tym, czego szukasz!

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz idealnego prezentu dla pary młodej? Być może na ślub, na który się wybierasz, lub dla nowożeńców, którzy wielka uroczystość mają już za sobą? Niezależnie od okoliczności, oferowana przez nas ramka na zdjęcie jest z pewnością tym, czego szukasz!

Opis:
  • Ramka na zdjęcie z kolekcji Boho Wedding stanowi wymarzony prezent dla nowożeńców lub na ślub. Pozwala na atrakcyjną ekspozycję jednego ze zdjęć ślubnych. Dzięki temu ciepłe wspomnienie ślubu już zawsze z pewnością będzie w zasięgu wzroku młodej pary. Atrakcyjny i niebanalny wygląd sprawia, że doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza. Ramka na zdjęcie będzie świetnie prezentować się na stole, szafce lub w innym widocznym miejscu, dodając czaru i uroku przestrzeni, w której się znajdzie. 
  • Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym z pewnością dobrze się prezentuje i zachowuje trwałość na długie lata. Ramka na zdjęcie jest bogato zdobiona stylowymi, klimatycznymi ilustracjami. Wychodzące z dołu oraz góry ramki rysunki liści i gałązek tworzą przyjemny, charakterystyczny nastrój. 
  • Ramka na zdjęcie jest prezentem dla nowożeńców lub na ślub o personalizowanym charakterze. Nad zdjęciem znajduje się napis "nasz ślub", natomiast pod nim imiona nowożeńców, wraz z datą ślubu. Czyni to prezent prawdziwie wyjątkowym i unikalnym. Subtelna zieleń liści oraz gałązek, w połączeniu z kremową bielą ramki, tworzy intrygującą i przyciągającą uwagę kompozycję kolorystyczną. Czcionka, którą wykonano napisy, jest stylowa, szykowna i pełna klasy. Jej wygląd trafi w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Zastosowanie:
  • Ramka na zdjęcie z pewnością najlepiej komponuje się z pozostałymi prezentami z kolekcji Boho Wedding. Poszczególne jej elementy dobrano tak, aby wspólnie tworzyły niepowtarzalną i zapadającą w pamięci całość. Wszystkie prezenty z naszego sklepu online Ślubne Zakupy przeszły proces skrupulatnej selekcji. Oferujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości produkty. Kupując je, wybierasz towary, które sprawiły radość i dały szczęście setkom innych par młodych! Wybierz naszą ramkę na zdjęcie jako prezent na ślub lub dla nowożeńców i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także