Miętówki ślubne dla gości na podziękowanie. Smaczny upominek weselny dla bliskich.
search
  • Miętówki ślubne dla gości na podziękowanie. Smaczny upominek weselny dla bliskich.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Boho Wedding (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Miętówki ślubne to podziękowanie dla gości weselnych i wspaniały upominek. Spodoba się wszystkim obdarowanym. Docenią nie tylko smak cukierków, ale też piękne i eleganckie pudełko, wpisujące się w stylistykę boho.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miętówki ślubne to podziękowanie dla gości weselnych i wspaniały upominek. Spodoba się wszystkim obdarowanym. Docenią nie tylko smak cukierków, ale też piękne i eleganckie pudełko, wpisujące się w stylistykę boho.

Opis:

  • Miętówki ślubne umieszczone są w okrągłym opakowaniu. Zamykane jest ono na zatrzask. Dzięki temu nie musicie obawiać się, że cukierki się wysypią. Do opakowania dołączamy personalizowaną etykietę. Umieścimy na niej Wasze imiona oraz datę ślubu. Powyżej znajdzie się napis dziękujemy. Miętówki na ślub to podziękowanie dla gości weselnych utrzymane w subtelnej stylistyce. Na etykiecie widnieje grafika liściastej gałązki w kształcie serca. A jak wiadomo, to właśnie serce jest metaforą miłości. Jasne tło doskonale współgra z grafikami, co tworzy harmonijną całość.

Zastosowanie:

  • Miętówki na ślub są oryginalnym podziękowaniem dla gości weselnych. Etykieta może być inspiracją przy tworzeniu dekoracji czy bukietu ślubnego. Jednocześnie takie upominki będą dopełnieniem dekoracji stołu, gdy umieścicie je obok każdego nakrycia. Świetnie będą się prezentować także w kryształowej misie. Mogą być rozdawane w trakcie przyjęcia weselnego. Gwarantujemy, że każdy z gości będzie nimi zachwycony. Miętówki ślubne to drobny upominek dla gości weselnych, który mogą mieć zawsze przy sobie i kiedy przyjdzie im ochota, sięgnąć po orzeźwiającego i odświeżającego oddech cukierka.

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm
Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także