INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Boho Wedding
search
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Boho Wedding
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Boho Wedding

INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Boho Wedding

19,98 zł
Brutto
Instrukcja do księgi gości to dodatek, którego nie może zabraknąć na przyjęciu! Zachęćcie gości do pozostawienia wpisu w Waszej księdze!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Instrukcja do księgi gości to dodatek, którego nie może zabraknąć na przyjęciu! Zachęćcie gości do pozostawienia wpisu
w Waszej księdze!
Opis:
 • instrukcja jest umieszczona w białej, klasycznej ramce,
 • tekst instrukcji zawiera zarówno podziękowanie za przybycie, jak i prośbę o wpis do księgi,
 • treść instrukcji jest nadrukowany w kolorystyce zieleni, na samym dole instrukcji zawarte będą Wasze imiona oraz data ślubu,
 • całość kompozycji dopełnia grafika z kolekcji Boho Wedding: w górnej części znajdują się delikatne listki, otulające napis Drodzy Goście, natomiast doł ramki wieńczy kompozycja graficzna z elementami poroża zwierząt leśnych oraz delikatnych listków i białych pąków kwiatowych.
Zastosowanie:
 • instrukcja w ramie powinna zostać postawiona przy Księdze Gości,
 • całość dopełni aranżacji w stylu Boho
 • przy takiej instrukcji Wasza księga nie pozostanie niezauważona!
Wymiary:
 • 15cm x 20cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wpłacie na konto,
 • instrukcję należy umieścić w ramce samodzielnie.

Podziękowanie dla gości weselnych w ramce

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że chce się jak najlepiej upamiętnić ten moment. Wspomnienia przywoływać będą jednak nie tylko filmy czy zdjęcia. Dla Pary Młodej jeszcze cenniejsza może być księga gości weselnych. Przeglądając zapisane strony nawet po wielu latach, będą mogli przypomnieć sobie, kto był obecny w tym ważnym dla nich dniu i czego im życzył. Warto więc zachęcić przybyłych na wesele, by każdy z nich pozostawił po sobie choćby kilka pamiątkowych zdań. W tej roli świetnie sprawdzi się podziękowanie dla gości weselnych w ramce.

Możliwość personalizacji podziękowań

Księga gości zwykle pozostawiona jest gdzieś w kącie sali weselnej, by nie przeszkadzała gościom w zabawie, a jednocześnie by w wolnej chwili mogli się do niej wpisać. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które niestety może też sprawić, że niektórzy księgi nie zauważą albo po prostu zapomną się do niej wpisać. Można tego uniknąć dzięki lepszemu wyeksponowaniu księgi, chociażby poprzez umieszczenie przy niej krótkiej instrukcji. Cena takiego dodatku jest niewielka, za to pozwala osiągnąć kilka korzyści.

Przede wszystkim księga od razu będzie lepiej zauważalna. Pozostawienie przy niej ramki przykuje wzrok i sprawi, że wyda się ona jeszcze istotniejszym elementem na weselu. Goście podchodzący do miejsca, gdzie znajdzie się księga, będą nie tylko widzieć krótką instrukcję, ale przede wszystkim podziękowania od Pary Młodej. Nasz sklep oferuje możliwość personalizacji. Przy składaniu zamówienia można więc podać imiona nowożeńców oraz datę ślubu, które zostaną nadrukowane na dole tekstu.

Podziękowanie i zachęta do tworzenia wspomnień

Tekst umieszczony w ramce jest podziękowaniem dla gości za uczestniczenie wraz z Parą Młodą w tym szczególnym dniu. W dalszej części znajduje się prośba o wpis do księgi. Dzięki temu można nie tylko podziękować gościom, ale także przypomnieć im, by pozostawili po sobie jakiś ślad. Szata graficzna utrzymana jest w stylu boho. Na białym tle zlewającym się z białą, prostą ramką umieszczono zielone litery. Całość przyozdobiona jest motywem nawiązującym do kwiatów i lasu, w tym poroża zwierząt. Ten delikatny, elegancki motyw jednocześnie przyciąga wzrok i świetnie dopełnia całości weselnego wystroju.

Zobacz także