Bombonierka z krówkami w ozdobnym pudełku z personalizowanym wieczkiem i grafiką z kolekcji ślubnej Botanica
search
  • Bombonierka z krówkami w ozdobnym pudełku z personalizowanym wieczkiem i grafiką z kolekcji ślubnej Botanica
  • Wesele w stylu botanicznym i roślinnym z dużą ilością zielonych kwiatów i papeterii na stole z kolekcji Botanica

PUDEŁKO z krówkami OD SERCA Botanica

48,98 zł
Brutto

Personalizowane słodkie podziękowanie zamknięte w pudełku 'OD SERCA'dla Waszych bliskich. Tak cudownym upominkiem wyrazicie wdzięczność za przybycie!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz wyjątkowego i smacznego upominku dla swoich gości weselnych? Prezent, który połączy w sobie piękno, smak i sentymentalną wartość? Przedstawiamy Ci personalizowaną bombonierkę z krówkami z kolekcji Botanica – idealny sposób, aby podziękować Waszym bliskim za udział w tym wyjątkowym dniu.
 
  • Słodki upomniek dla Waszych gości w postaci pudełka z krówkami. Wierzch opakowania jest personalizowany motywem graficznym z kolekcji Botanica. Grafika nawiązuje do obecnie panujących roślinnych eco trendów. Na wierzchu pudełka widnieje także napis: Słodkie podziękowanie, które uzupełnimy imionami oraz datą ślubu. W środku znajduje się 10 równo wyeksponowanych krówek, o pysznym mlecznym smaku i kremowej konsystencji. Każdy z łakoci zawinięty jest w biały papierek z zielonymi akcentami roślinnymi oraz finezyjnym napisem Dziękujemy.

  • Słodycze z pudełka będą efektownym podziękowaniem dla Waszych bliskich. Upominek może być przeznaczony jako podarunek dla świadków, chrzestnych lub innych wyjątkowych gości. Ta urocza bombonierka to nie tylko piękne opakowanie dla pysznych krówek, ale także niezastąpiona pamiątka Waszego wesela. Wykonana z dbałością o detale, prezentuje się wyjątkowo elegancko i zgodnie z trendem stylu botanicznego. Grafika z kolekcji Botanica, inspirowana naturą odda charakter Waszej uroczystości. Co czyni tę bombonierkę jeszcze bardziej wyjątkową? Możliwość personalizacji! Podarunek w postaci pięknie opakowanych słodkości to gest, który podkreśli Waszą wdzięczność i zaangażowanie, jakie chcecie wyrazić wobec swoich gości. Dlaczego warto podziękować gościom krówkami w takiej spersonalizowanej bombonierce? Odpowiedź jest prosta – to smaczny prezent, który przypomni weselnikom o radosnych chwilach spędzonych na Waszym weselu. Każdy kęs pysznych krówek wzbudzi u nich miłe wspomnienia i pozwoli im poczuć się jeszcze bardziej docenionymi za udział w tym wyjątkowym dniu.

Wymiary:
  • ok. 7 cm x 2 cm; grubość ok. 1,5 cm

Ważne
  • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz nasze krówki z bliska!


Zobacz także