Plakat z sercem złotym. Podziękowanie dla rodziców na ślub.
search
  • Plakat z sercem złotym. Podziękowanie dla rodziców na ślub.
  • Plakat z sercem złotym. Podziękowanie dla rodziców na ślub.
  • Plakat z sercem złotym. Podziękowanie dla rodziców na ślub.

SERCE złote podziękowanie dla Rodziców Bukiet Ślubny

59,98 zł
Brutto
Podziękowanie dla rodziców na weselu jest bardzo podniosłym momentem. Można przygotować na tę okazję specjalną mowę, ale i drobny upominek, który powinien mieć sentymentalny charakter. Jeśli chcecie wywołać u rodziców wzruszenie, wybierzcie złote serce w ramce z kolekcji Bukiet Ślubny. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowanie dla rodziców na weselu jest bardzo podniosłym momentem. Można przygotować na tę okazję specjalną mowę, ale i drobny upominek, który powinien mieć sentymentalny charakter. Jeśli chcecie wywołać u rodziców wzruszenie, wybierzcie złote serce w ramce z kolekcji Bukiet Ślubny. Jest dostępne w trzech wariantach do wyboru.

Opis:
  • Złote serce w ramce jest nietuzinkowe, gdyż widoczne są na nim wytłoczone wyrazy, które idealnie wyrażają miłość do drugiego człowieka, w tym przypadku rzecz jasna miłość do rodziców. Plakat w ramie rozpoczyna się od zwrotu: Kochani rodzice dziękujemy Wam za... Zatem wszystkie słowa opisujące uczucia i czyny są pochwałą i wyrażeniem miłości, jaką darzycie rodziców. Poniżej umieścimy Wasze imiona, a także datę Waszego ślubu. To jeszcze nie wszystko, bowiem w narożnikach widnieje grafika różowych kwiatów z kolekcji Bukiet Ślubny. Taki dyplom dla rodziców jest umieszczony w subtelnej, białej ramie.
Zastosowanie:
  • Złote serce w ramce możecie ustawić na stoliku, przy którym będą siedzieć rodzice. Jednak możecie postawić także na uroczyste wręczenie takiego podarunku na weselu w obecności wszystkich gości. Podziękowanie dla rodziców na weselu jest wzruszającym i pięknym momentem dla Was i Waszych rodziców. Warto zatem wręczyć rodzicom prezent, który będzie miał wartość sentymentalną i będą mogli go wyeksponować w swoim mieszkaniu. Warto podkreślić, że poza wersją dla rodziców, możecie wybrać także osobne ramki dla mamy i taty z indywidualnym podziękowaniem zapisanym wewnątrz złotego serca. Podziękowanie dla rodziców w ramce będzie idealną formą wyrażenia uczuć.
Wymiary:
  • format A4

Zobacz także