BALON foliowy Złoty ROCZNICA ŚLUBU 86cm
search
  • BALON foliowy Złoty ROCZNICA ŚLUBU 86cm

BALON foliowy Złoty ROCZNICA ŚLUBU 86cm

12,98 zł
Brutto

Foliowe balony to świetna dekoracja pomieszczenia, w którym świętujecie Waszą rocznicę ślubu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Foliowe balony to świetna dekoracja pomieszczenia, w którym świętujecie Waszą rocznicę ślubu!

Opis:

  • duży foliowy balon w kształcie dowolnie wybranej cyfry
  • cyfry do wyboru: od 0 do 9

Zastosowanie:

  • balony foliowe będą wspaniałą i bardzo okazałą dekoracją na uroczystość rocznicy ślubu
  • wybierzcie balon odpowiedni dla liczby świętowanych lat i cieszcie się wspaniałym efektem

Wymiary:

  • wysokość: 86cm

Balony na rocznicę ślubu

Bardzo ważnymi wydarzeniami w każdym małżeństwie, są rocznice ślubu, najbardziej świętowane są oczywiście te "okrągłe". Stają się one doskonałą okazją do wyprawiania rodzinnych uroczystości, spotkania się w większym gronie osób i hucznego świętowania. Takie imprezy okolicznościowe wymagają oczywiście odpowiedniej oprawy, to znaczy pasujących do okazji dekoracji.

Świętowanie rocznicy ślubu

Niezależnie od tego, która jest to rocznica, zawsze jest ona powodem do radości. Każdy kolejny przeżyty razem rok warto też należycie uczcić. Dlatego też w domu czy w wynajętym lokalu, można zebrać bliskie osoby, by właśnie to zrobić. Aby dana rocznica ślubu mogła zostać naprawdę zapamiętana, idealną dekoracją będą balony foliowe w kształcie cyfr. Wybiera się wtedy te właściwe dla liczby świętowanych lat i wiesza w wybranym miejscu. Nie dość, że takie balony będą cieszyć oko wszystkich gości w dniu uroczystości, to na dodatek staną się świetnym tłem dla pamiątkowych zdjęć. Niezależnie od tego, którą rocznicę świętują: 10, 25, 30, 40, 50 czy 80, małżonkowie mogą pozować do zdjęć razem z balonami. Dzięki temu, co oglądając później zdjęcia od razu będzie wiadomo, z jakiego roku pochodzą. Doskonałym pomysłem i pamiątką na lata: także dla dzieci i wnuków, będzie robienie zdjęć z balonami w kształcie cyfr na każdą rocznicę ślubu.

Balony na rocznice ślubu

Wysokość proponowanych przez nas balonów to aż 86 centymetrów. Są więc duże i dzięki temu bardzo dobrze widoczne. Do wyboru są wszystkie cyfry (od 0 do 9), z których da się ułożyć numer każdej rocznicy ślubu. Foliowe balony, szczególnie te napełnione helem, będą trzymać się przy suficie, stając się prawdziwą atrakcją. Ich złota kolorystyka sprawia, że balony są dobrze widoczne, a do tego da się do nich łatwo dobrać złote dekoracje stołów. Sprawia to, że urządzane przyjęcie rocznicowe może mieć spójną i elegancką oprawę. Oczywiście balony w kształcie cyfr mogą sprawdzić się nie tylko jako dekoracja na rocznicę ślubu, ale także na przyjęciach urodzinowych.

Zobacz także