FONTANNY tortowe 22cm 4szt
search
  • FONTANNY tortowe 22cm 4szt
  • FONTANNY tortowe 22cm 4szt
  • FONTANNY tortowe 22cm 4szt

FONTANNY tortowe 12cm 4szt

7,98 zł
Brutto

Bardzo efektowne fontanny tortowe! Teraz pakowane po 2 sztuki w mega cenie!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bardzo efektowne fontanny tortowe! Teraz pakowane po 4 sztuki w mega cenie!
Opis:
  • fontanny tortowe, które po podpaleniu wystrzeliwują ku górze iskry

  • czas palenia, to około 45 sekund

Zastosowanie:
  • jeśli pragniesz, by Twój tort zalśnił blaskiem, te fontanny z pewnością ułatwią Ci to zadanie, w łatwy i szybki sposób uzyskasz zamierzony efekt, wystarczy wbić fontanny w tort i podpalić je, a wspaniały pokaz zachwyci gości i będzie pięknie prezentował się na zdjęciach ze ślubu

Wymiary:
  • wysokość: 12cm; czas palenia: 45s

WAŻNE:
  • nie wdychać dymu, nie pochylać się nad fontanną

  • nie odpalać ponownie

  • artykuł przeznaczony dla osób powyżej 18-tego roku życia

Atrakcyjne fontanny tortowe na urodziny

Urodziny to z pewnością wydarzenie, które każdy z nas chce spędzić w gronie najbliższych mu osób. Bardzo często wielu ludzi decyduje się na organizację dużego przyjęcia, gdzie można wspólnie świętować ten wyjątkowy czas. Szczególnym dniem w tym przypadku są z pewnością okrągłe urodziny, które wielu ludzi chce obchodzić hucznie. Zatem w jaki sposób można urozmaicić takie przyjęcia oraz sprawić, aby były one zapamiętane przez wszystkich gości?

Jak wyprawić atrakcyjne przyjęcie urodzinowe?

Przede wszystkim organizując przyjęcie urodzinowe powinniśmy pamiętać, że kulminacyjnym momentem tego wydarzenia jest z pewnością chwila, gdy jubilat zdmuchuje świeczki. To właśnie w tym czasie zgodnie z tradycją ma pomyśleć życzenie, które spełni się tylko, gdy wszystkie świeczki zostaną zdmuchnięte za pierwszym razem. Oczywiście jest to bardzo piękna tradycja, którą wiele osób stosuje. Jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że możemy także sami udekorować nasz tort, a jednocześnie sprawić, aby wjazd smakołyku na salę był bardziej ekscytujący. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku są fontanny tortowe na urodziny, które są coraz chętniej wybierane przez wiele osób.
Tego typu produkty wyglądają jak race, należy wykorzystać do ich podpalenia specjalny palnik lub też zwykłe zapałki, a po chwili zapłoną nad tortem złotym ogniem. Warto dodać, że cena rac na tort jest bardzo atrakcyjna. Decydując się na komplet takich elementów dekoracyjnych, nie wydamy na nie często więcej niż kilkunastu złotych, oczywiście w zależności od ich rozmiarów. Z pewnością każdy z nas może kojarzyć takie dekoracje z przyjęć po uroczystości ślubnej, ponieważ tego typu fontanny weselne na tort są także bardzo często poszukiwane. Tak naprawdę te dwa produkty w żaden sposób się od siebie nie różnią, można je po prostu wykorzystywać na bardzo wiele okazji.

Race na tort urdzinowy

Warto pamiętać, że race palą się tylko chwilę po ich odpaleniu i w żaden sposób nie wpływają na konsystencję tortu, są także w pełni bezpieczne dla naszego smakołyku. Dodatkowo nie powinniśmy zapominać o tym, że nie emitują żadnych szkodliwych związków, tym samym po ich usunięciu z ciasta można je spokojnie spożyć. Z pewnością tego tupu race to doskonały akcent na każdym przyjęciu, ponieważ dzięki nim można uzyskać naprawdę doskonały efekt, podczas gdy tort wjeżdża na salę. W przypadku dużych przyjęć na salach, wiele osób na ten czas decyduje się nawet na zgaszenie świateł, dzięki temu słodkie ciasto z płonącymi na samej górze racami będzie prezentowało się jeszcze bardziej efektownie.