ROZETY papierowe białe ze złoceniem 3szt.
search
  • ROZETY papierowe białe ze złoceniem 3szt.
  • ROZETY papierowe białe ze złoceniem 3szt.

ROZETY papierowe ze złoceniem 3szt BIAŁE

33,98 zł
Brutto
Wspaniały komplet białych rozet ze złocistym akcentem to idealny wybór do dekoracji sali weselnej!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wspaniały komplet białych rozet ze złocistym akcentem to idealny wybór do dekoracji sali weselnej!

Opis:

  • zestaw 3 rozet papierowych, w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach
  • każda rozeta jest w białym kolorze, dodatkowo zdobiona złotym paskiem wzdłóż brzegu
  • rozety wykonane są z papieru i są łatwe do złożenia
Zastosowanie:

  • papierowe rozety to elegancka ozdoba weselnej przestrzeni
  • będą wyglądały przepięknie na ścianie za Parą Młodą, na ścianach, pod sufitem lub w innych miejscach sali weselnej
  • doskonale dopasują się do innych dekoracji w kolorze białym oraz złotymi dodatkami

Wymiary:
  • średnice: 40cm, 32cm, 23cm

Weselne rozety dekoracyjne

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Właśnie dlatego tak ważne jest, by w tym dniu wszystko było starannie dopracowane. Po ceremonii Para Młoda chce świętować rozpoczęcie nowego etapu życia z rodziną i znajomymi. Na sali weselnej każdy szczegół będzie mieć znaczenie. Liczy się więc nie tylko catering czy odpowiedni zespół, ale także dekoracje. To one bowiem tworzą odpowiednią atmosferę i podkreślają charakter uroczystości. Więcej nie zawsze jednak znaczy lepiej. Czasami już drobne dodatki mogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Jednym z efektownych, a jednocześnie tanich dodatków z pewnością będą biało-złote rozety.

Prosta ozdoba, wspaniały efekt

Kule papierowe weselne to jedna z tych dekoracji, które przy małych nakładach finansowych pozwalają stworzyć niesamowity klimat na sali. Rozety są wykonane z papieru i łatwe do rozłożenia. Dzięki temu przyozdobienie z ich pomocą sali weselnej nie powinno nastręczać trudności. Szczególnie dobrze sprawdzą się jako sposób na udekorowanie ściany znajdującej się za Parą Młodą. Można jednak wykorzystać je także do przyozdobienia przestrzeni pod sufitem czy w każdym innym miejscu na sali.

Odpowiednie na każde wesele

Oferowany zestaw zawiera 3 rozety dekoracyjne papierowe w kolorze białym i ze złotym obramowaniem. Dzięki takiemu wyglądowi świetnie wpasują się one w praktycznie każdy wystrój. Obojętnie, czy stawia się na klasyczną aranżację sali, czy niekonwencjonalny motyw przewodni, proponowane rozety zawsze świetnie uzupełnią charakter weselnej imprezy. Wszystko dzięki połączeniu bieli i złota, które czynią rozety uniwersalnym rozwiązaniem. Takie zestawienie zapewnia minimalistyczny efekt i sprawia, że ozdoba prezentuje się bardzo elegancko. Biel nawiązuje do charakteru całej uroczystości, natomiast złoto będzie współgrać z wszelkimi dodatkami i pozostałymi dekoracjami na sali. Dzięki takiemu projektowi rozety dekoracyjne papierowe stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno przy skromnych imprezach, jak i wystawnych przyjęciach weselnych.

Zobacz także