BALONY foliowe LOVE srebrne 140 x 35cm
search
  • BALONY foliowe LOVE srebrne 140 x 35cm

BALONY foliowe LOVE srebrne 140 x 35cm

12,98 zł
Brutto
Duże foliowe litery tworzące napis LOVE to rewelacyjna dekoracja na Wasze wesele! Jak i gadżet, rekwizyt do zdjęć dla gości weselnych. Dekoracyjny napis, będzie idealny na salę weselną. Romantyczny dodatek, sprawdzi się przy wystroju w stylu Boho, Glam, jak i Glamour.  
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Duże foliowe litery tworzące napis LOVE to rewelacyjna dekoracja na Wasze wesele! Jak i gadżet, rekwizyt do zdjęć dla gości weselnych. Dekoracyjny napis, będzie idealny na salę weselną. Romantyczny dodatek, sprawdzi się przy wystroju w stylu Boho, Glam, jak i Glamour.  

Opis:

  • Zestaw 4 balonów foliowych srebrnych w kształcie napisu LOVE w lustrzanym srebrzystym odcieniu, są wykonane z wysokiej jakości foli.

  • Balony mogą być wypełnione helem, jak i zwykłym powietrzem. Każdy balon jest starannie wykonany. 

Zastosowanie:

  • Balonowy napis LOVE, będzie ślicznie wyglądał zawieszony nad stołem weselnym Pary Młodej.

  • Love doda również uroku, przy słodkim barku, czy też jako dodatek przy Dj.

  • Balony sprawdzą się rewelacyjnie do sesji z weselnikami, jak i sesji ślubnej.

Wymiary:

  • 140 x 35 cm


Srebrne balony z napisem "Love" - idealne na każdą okazję

Wyjątkowe, romantyczne momenty powinny być upamiętnione równie wyjątkowymi dekoracjami. Balony foliowe tworzące razem napis "Love" to przykład takich ozdób. Wyróżnia się ona wysokim poziomem jakości, trwałością, a także uniwersalnym zastosowaniem.

Trwałe balony foliowe Love srebrne na wesele 140x35 cm

Jedną z najważniejszych zalet balonów jest ich szczelność. Dzięki specjalnej konstrukcji można w nich utrzymać silnie sprężony gaz i to nawet przez kilka dni. Dzięki temu sprawdzą się one nie tylko w przypadku "doraźnych" okazji, ale też jako dekoracja domu weselnego, ozdoba nowego domu Państwa młodych itd. Balony są wykonane z wysokiej jakości folii o srebrnym, wyrazistym kolorze. Dzięki temu kompozycja ta ładnie się prezentuje w każdym otoczeniu, a zwłaszcza w pomieszczeniach urządzonych w stylu, nowoczesnym, ekskluzywnym i glamour.

Z powietrzem i z helem, czyli balony foliowe srebrne na ślub

Kolejną zaletą balonów z napisem "Love" jest możliwość napełnienia ich zarówno powietrzem jak i helem. W przypadku wyboru gazu lżejszego od powietrza warstwa zewnętrzna balonu skutecznie ochroni go przed przypadkowym rozerwaniem. Mało tego! Jego wytrzymała warstwa ochronna skutecznie zabezpieczy produkt nawet wówczas, gdy (energicznie) będą bawić się nim dzieci. Balony wypełnione helem będą dostojnie unosić się w powietrzu, tworząc wyjątkową, romantyczną atmosferę. Z kolei gdy wypełni się je powietrzem, będzie można ustawić je na dowolnej podstawie. W razie potrzeby można je też usadowić na specjalnym, przeznaczonym do tego celu ozdobnym tle.

Jak wykorzystać balony foliowe srebrne na hel?

Dostępne w naszej ofercie balony foliowe tworzące napis Love to świetna propozycja dla narzeczonych, którzy dzięki nim chcą uświetnić wyjątkowy dzień swojego ślubu. Za pomocą balonów można udekorować salę, wnętrze domu i plener. Balony (napełnione helem) można też w danym momencie wypuścić w górę, tworząc w ten sposób wyjątkową i niepowtarzalną, uroczystą atmosferę. Balony z napisem Love można też wykorzystać w roli dekoracji np. stolika, przy którym mężczyzna planuje się oświadczyć wybrance swojego serca. Dodatki te będą też świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą (być może we własnym gronie) świętować wyjątkową rocznicę związku lub ślubu. Podsumowując, srebrne balony foliowe to ciekawy sposób na uświetnienie każdego, ważnego dla dwojga zakochanych w sobie ludzi wydarzenia. Ich piękno połączone ze specyficznym kształtem jeszcze bardziej podkreśli siłę uczucia, które łączy głównych bohaterów tego wyjątkowego dnia.

Zobacz także