Aranżacja stołu weselnego z kolekcji Special Day. Piękny wzór graficzny.
search
  • Aranżacja stołu weselnego z kolekcji Special Day. Piękny wzór graficzny.
  • Tablica ślubna na powitanie gości. Udekorowana grafiką z kolekcji Special Day i personalizacją.

TABLICA powitalna z imionami Special Day

149,98 zł
Brutto
Akrylowa tablica powitalna to piękny dodatek na Wasze wesele. Jest zarówno dekoracyjny, pięknie wzbogaci aranżację sali, ale również pozwoli w elegancki sposób powitać gości na weselu. Tablica udekorowana jest modnym wzorem graficznym, który pochodzi z modnej kolekcji ślubnej Special Day.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
rozmiar plakatu: 40x60cm
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Akrylowa tablica powitalna to piękny dodatek na Wasze wesele. Jest zarówno dekoracyjny, pięknie wzbogaci aranżację sali, ale również pozwoli w elegancki sposób powitać gości na weselu. Tablica udekorowana jest modnym wzorem graficznym, który pochodzi z modnej kolekcji ślubnej Special Day, która sprawi, że Wasz dzień będzie naprawdę wyjątkowy.

Opis:
  • Tablica powitalna wykonana z akrylowego szkła. Nadruk wykonany jest nowoczesną techniką. Grafika przedstawia piękne pastelowe kwiaty, które pochodzą z modnej kolekcji ślubnej Special Day. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: Tu zaczyna się NASZA HISTORIA. Poniżej umieścimy imiona Pary Młodej, które oddzielone są napisem love. Oczywiście dzień ślubu również znajdzie się na tablicy. Dolna część zawiera napis witamy, który wykonany jest niezwykle ozdobną czcionką. Tablica udekorowana jest piękną grafiką, która wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, dlatego będzie to modny dodatek. 
Zastosowanie:
  • Jak przywitać gości w dniu ślubu? Akrylowa tablica sprawdzi się zarówno jako dekoracja kościoła, ale również sali weselnej. Pozwoli powitać gości w elegancki sposób. Dodatkowo nie będą mieli problemu, aby dowiedzieć się, czy trafili pod dobry adres. Tablica akrylowa wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem, z pewnością spodoba się bliskim osobom, które zostały zaproszone na przyjęcie. 
  • Tablicę akrylową możecie umieścić na sztaludze, dlatego będzie ona prezentować się efektownie. Dzięki temu będzie bardzo widoczna. Również tablica będzie ciekawie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Personalizacja na tablicy również podkreśli osobisty charakter uroczystości.
Wymiary:
  • 40 cm x 60 cm lub 50 cm x 70 cm

Zobacz także