Aranżacja stołu weselnego z dodatkami i dekoracjami z kolekcji ślubnej Special Day.
search
  • Aranżacja stołu weselnego z dodatkami i dekoracjami z kolekcji ślubnej Special Day.
  • Instrukcja do wpisów do księgi gości. Modna kwiatowa grafika z kolekcji Special Day.

INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Special Day

19,98 zł
Brutto
Instrukcja do księgi gości w pięknym odcieniu zieleni. Kolekcja Special Day sprawi, że Wasz dzień na pewno będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Personalizowany charakter instrukcji na pewno podkreśli ważności uroczystości zaślubin. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Instrukcja do księgi gości w pięknym odcieniu zieleni. Kolekcja Special Day sprawi, że Wasz dzień na pewno będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Personalizowany charakter instrukcji na pewno podkreśli ważności uroczystości zaślubin. Taki dodatek jest bardzo praktyczny, ale również pozwoli podziękować bliskim za udział w przyjęciu.

Opis:
  • Zestaw składający się z ramki oraz kartki, na której widnieje instrukcja gości. Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru, ponieważ w dniu ślubu wszystko musi być dopracowane. Instrukcję gości wzbogacimy o piękny kwiatowy motyw w modnych odcieniach pastelowych kwiatów i liści - całość przentuje się efektownie i subtelnie. Na karcie wykonamy napis:
DRODZY GOŚCIE
Dziękujemy za przybycie i uczestniczenie 
razem z nami w tak ważnym i pięknym dniu.
Chcielibyśmy zachować jak najwięcej wspomnień.
Dlatego będzie nam bardzo miło, 
jeśli zechcecie wpisać się do naszej
pamiątkowej księgi.
Imiona
Data

Zastosowanie:
  • Księga gości to jedna z atrakcji dla gości weselnych. Oczywiście do kolekcji Special Day stworzyliśmy również wzór księgi gości z pięknym kwiatowym motywem. Aby goście wiedzieli, że mogą wpisać się do księgi gości, wówczas wybierzcie naszą instrukcję do księgi. W ten sposób podziękujecie bliskim za udział w przyjęciu oraz w elegancki sposób poinformujecie ich o prośbie wpisania się do księgi.
  • Jeżeli zależy Wam na tym, aby na weselu były spójne dekoracje, wówczas wybierzcie dekoracje i dodatki z całej kolekcji Special Day. W ten sposób całość będzie prezentować się nowocześnie, ale również spójnie. Z pewnością dekoracje przypadną do gustu gości. A fotograf ślubny, kamerzysta będą mogli uchwycić te dodatki na pamiątkowych zdjęciach, czy też nagraniach z wesela. Po latach będziecie mogli wspominać do tej wyjątkowej uroczystości, dnia Waszego ślubu. 
Wymiary:
  • 15 × 20 cm

Zobacz także