BALONY Czerwone Serca 100szt
search
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt
 • BALONY Czerwone Serca 100szt

BALONY Czerwone Serca 100szt

47,48 zł
Brutto

Oryginalne duże balony w kształcie czerwonego serca – super atrakcja na Twój ślub w doskonałej cenie!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalne duże balony w kształcie czerwonego serca – super atrakcja na Twój ślub w doskonałej cenie!

Opis:

 • czerwone balony w kształcie serca

Zastosowanie:

 • balony to tania i efektowna dekoracja sali lub samochodu, po napełnieniu helem będą fajnym dodatkiem do sesji foto

Wymiary:

 • wielkość balona: 25cm

WAŻNE:

 • balony można napełniać powietrzem lub helem

 • jeśli nie planują Państwo napełniać balonów helem, warto zakupić patyczki do balonów


Czerwone balony w kształcie serca - efektowne i niedrogie

Odpowiednia oprawa tak ważnej uroczystości jak ślub to jedno z najważniejszych zadań, z jakimi musi się zmierzyć przyszła Młoda Para. Na całokształt składa się bardzo wiele czasem drobnych i nieistotnych szczegółów, takich jak na przykład balony w kształcie serca. Zdecydowanie nie powinno ich zabraknąć na tym wydarzeniu!

Czerwone balony w kształcie serca

Choć tradycyjne balony to również akcesoria, które są świetną dekoracją na różne okazje, to jednak czerwone balony w kształcie serca idealnie wpisują się w charakter uroczystości, jaką jest ślub. Najważniejszą rolę odgrywa przecież gorące uczucie, które połączyło dwie przypadkowe osoby. Są więc symbolem wielkiej miłości, a ich kolor świetnie komponuje się w każdej weselnej aranżacji. Można je wykorzystać do przystrojenia sali weselnej, tortu, a także wręczyć gościom i Młodej Parze, aby stworzyć niebanalną fotografię z gorącym, czerwonym akcentem.

Balony serca z helem w sesji plenerowej

Niezwykle efektownie prezentują się czerwone balony, które zostają wypuszczone przez gości dla celów zdjęciowych. Takie balony w kształcie serca napełnia się helem, dzięki czemu uniosą się one wysoko po wypuszczeniu. Tak powstają świetne i zabawne ujęcia z Młodą Parą i gośćmi weselnym na zewnątrz, które staną się wyjątkową ślubną pamiątką. Efektowne czerwone serca napełnione helem można również wykorzystać podczas sesji plenerowej Młodej Pary, a także z powodu innych okazji, np. walentynek czy ważnej rocznicy.

Balony serduszka - niedroga i efektowna dekoracja

Tego rodzaju akcesoria należą do niedrogich, ale bardzo efektownych dekoracji, dlatego można zamówić ich dowolną ilość. Pakowane są w wygodne opakowania, a w każdym z nich znajduje się 10 sztuk. Dzięki temu możesz zamówić dokładnie taką ilość, jaka jest Ci potrzebna i nie dopłacać za niewykorzystane balony. Balon w kształcie serduszka mierzy 25 cm i można go napełnić zarówno powietrzem, jak i helem. To pozwoli Ci na wykorzystanie balonów dokładnie w takim celu, jaki dla nich przewidziałeś. Nie zapomnij również o zamówieniu dodatkowych akcesoriów, które są niezbędne do ich wygodnego użytkowania. Jeśli zamierzasz napełnić balony serduszka powietrzem, to z pewnością przydadzą Ci się patyczki do balonów - dzięki temu można je wygodnie trzymać w ręce, co może się przydać w przypadku fotografii. Do balonów w kształcie serduszek może również przydać się biała wstążka, którą nie tylko zamocujesz napompowane balony, ale również je subtelnie udekorujesz.

Zobacz także