Drewniana obręcz z napisem Dom Panny Młodej. Idealny dodatek do dekoracji weselnego domu.
search
  • Drewniana obręcz z napisem Dom Panny Młodej. Idealny dodatek do dekoracji weselnego domu.
  • Koło wykonane z jasnego drewna. Posiada napis Dom Panny Młodej.

KOŁO drewniane weselne Dom Panny Młodej

39,98 zł
Brutto
Efektowna dekoracja na wesele w postaci koła z dekoracyjnym napisem. Obręcz wykonana z jasnego drewna prezentuje się elegancko i pięknie. Koło z napisem Dom Panny Młodej idealnie sprawdzi się jako dodatek do dekoracji rodzinnego domu w tym szczególnym dniu.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Efektowna dekoracja na wesele w postaci koła z dekoracyjnym napisem. Obręcz wykonana z jasnego drewna prezentuje się elegancko i pięknie. Koło z napisem Dom Panny Młodej idealnie sprawdzi się jako dodatek do dekoracji rodzinnego domu w tym szczególnym dniu.

Opis:
  • Drewniana obręcz na wesele z napisem to niezbędny dodatek, o którym należy pamiętać podczas organizacji wesela. Koło wykonane jest z jasnego, naturalnego drewna, a dzięki temu prezentuje się efektownie i zaskakująco. Dekoracyjne koło przyozdobione jest wzorem przedstawiającym delikatne liście.
  • Wewnątrz drewnianego koło znajduje się napis Dom Panny Młodej. Wykonamy go dekoracyjną czcionką, która wpisuje się w najnowsze designerskie trendy.
  • Dodatkowo górna część koła zawiera dziurkę, z możliwością umieszczenia samodzielnie sznureczka. Dzięki temu w prosty sposób można zawiesić dekorację. Sznurek nie znajduje się w zestawie, wówczas należy dokupić go osobno.
Zastosowanie:
  • Przygotowania do uroczystości zaślubin to ważny czas, dlatego odpowiednio dobrane dodatki z pewnością wpłyną na całe przyjęcie. Już od samego początku trwania wesela, goście zwracają na dekoracje i ozdoby.
  • W tradycji weselnej przyjęto, że Panna Młoda wychodzi przed całą ceremonią z rodzinnego domu. Dlatego na tę okazję przygotowaliśmy specjalne drewniane koło z napisem Dom Panny Młodej.
  • Z pewnością ozdobna obręcz pozwoli wskazać, że Panna Młoda opuszcza rodzinny dom. Wówczas sąsiedzi, gdy zobaczą taką dekorację, będą wiedzieć, że w tym danym dniu jest uroczystość zaślubin. Bliskie sąsiedztwo z pewnością wpadnie z wizytą, życzeniami.
  • Dekorację można zawiesić w prosty sposób, umieścić w dowolnym miejscu. Najlepiej, aby koło zostało umieszczone w widocznym miejscu. Z pewnością taki dodatek będzie ciekawie prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Dekoracje rodzinnego domu, ozdoby sali weselnej to ważne aspekty, o których należy pamiętać. 
Wymiary:
  • Średnica ok. 29 cm

Zobacz także