Teczka na ślubne dokumenty. Wzbogacona o grafikę lilii i personalizację.
search
  • Teczka na ślubne dokumenty. Wzbogacona o grafikę lilii i personalizację.

TECZKA na ślubną dokumentację Delikatne Lilie

29,98 zł
Brutto

Jeżeli planujecie ślub i jesteście na etapie kompletowania niezbędnej dokumentacji bądź też zbliża się on wielkimi krokami i szukacie dodatku, w którym umieścicie akt ślubu, to must have jest teczka. A konkretnie teczka na dokumentację ślubną Delikatne Lilie. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeżeli planujecie ślub i jesteście na etapie kompletowania niezbędnej dokumentacji bądź też zbliża się on wielkimi krokami i szukacie dodatku, w którym umieścicie akt ślubu, to must have jest teczka. A konkretnie teczka na dokumentację ślubną Delikatne Lilie. Zachwyca wyjątkową funkcjonalnością, ale też ponadprzeciętną estetyką. Jeżeli cenicie praktyczne rozwiązania, ale i dobry styl to sprawdzi się idealnie.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Delikatne Lilie jest zachwycająca. Przyciąga uwagę pięknem, ale i subtelną formą. Na białym tle etykiety zostały umieszczone dekory lilii, które tworzą serce, choć można dopatrzyć się też znaku nieskończoności. Wybór tego kwiatu nie jest przypadkowy, wszak symbolizuje on czystość i niewinność, a także siłę. Zatem idealnie oddaje uczucie, jakim jest miłość, które Was połączyło. Warto także zwrócić uwagę na kolorystykę. W tym przypadku dominuje biel, subtelne odcienie zieleni, ale i pudrowego różu, co tworzy harmonijną całość, ale ma w sobie też nieco boho. Oczywiście na teczce możemy umieścić Wasze imiona, datę ślubu, a nad nimi napis: Dokumenty Ślubne. Dzięki temu teczka zyska bardziej spersonalizowany charakter. Wykonana jest z mocnego materiału, dodatkowo została wyposażona w rzepy. Zapobiegają one wypadaniu dokumentów.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Delikatne Lilie jest nie tylko stylowa, ale i praktyczna. Otóż może pełnić rolę organizera. Możecie w niej umieszczać próbniki czy próbki zaproszeń, ale i dokumenty, które są niezbędne do zawarcia ślubu kościelnego, czyli akt bierzmowania czy też chrztu świętego. Oczywiście to nie koniec zastosowań. W końcu po ceremonii w teczce możecie trzymać akt zawarcia małżeństwa. Ale możecie też włożyć do niej białe kartki i umieścić na sali weselnej. Goście na kartkach będą mogli pisać życzenia oraz śmieszne rady małżeńskie dla Was. Każdego roku w dzień Waszej rocznicy będziecie mogli wyciągać je i wspominać Wasz dzień, a także śmiać się do rozpuku z żartów gości. Teczka powinna rzecz jasna znaleźć się widocznym miejscu, choćby w witrynie za szkłem.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także