Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.
search
  • Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Delikatne Lilie (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Czy upominek dla gości weselnych może być praktyczny, symboliczny, a przy tym estetyczny? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko zdecydować się na miętówki ślubne ze wzorem lilii, które orzeźwiają.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czy upominek dla gości weselnych może być praktyczny, symboliczny, a przy tym estetyczny? Oczywiście, że tak! Wystarczy tylko zdecydować się na miętówki ślubne ze wzorem lilii, które orzeźwiają.

Opis:

  • Miętówki ślubne to podziękowanie dla gości weselnych, które przyciąga uwagę. Są to cukierki miętowe, które zostały umieszczone w klasycznym, okrągłym opakowaniu. Do miętówek na wesele dla gości dołączamy samoprzylepną etykietę, która jest niezwykle piękna. Znajduje się na niej grafika przedstawiająca lilie, czyli symbol szczęścia i czystości uczucia. Owe lilie tworzą piękny wianek. Na etykiecie miętówek ślubnych umieścimy ponadto Wasze inicjały, co nada całości bardziej osobistego charakteru. Będą one wykonane dekoracyjną czcionką, która przypomina pismo odręczne. Do tego umieścimy na etykiecie datę Waszego ślubu. Warto zwrócić uwagę na opakowanie na zatrzask, które chroni przed wysypaniem.

Zastosowanie:

  • Miętówki ślubne jako upominek dla gości weselnych ze wzorem lilii, każdy z gości chętnie zabierze do domu. Oczywiście miętówki na ślub to prezent dla gości, który zmieści się do torebki czy kieszeni. Będą mogli cieszyć się ich smakiem, gdy przyjdzie im na nie ochota. 

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm
Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także