KLAMERKI dekoracyjne metalizowane ZŁOTE 10szt
search
  • KLAMERKI dekoracyjne metalizowane ZŁOTE 10szt
  • KLAMERKI dekoracyjne metalizowane ZŁOTE 10szt

KLAMERKI dekoracyjne drewaniane 10szt

5,98 zł
Brutto
Najważniejszym elementem efektownej i zachwycającej sali są szczegóły i drobne dodatki. Dobrane w harmonijny sposób, składają się na całokształt aranżacji. Małe złote klamereczki dają ogromne możliwości. Dzięki nim zamienisz salę w prawdziwe cudo. Przydadzą się przy dekorowaniu stołu i candy baru. Daj się ponieść wyobraźni!
Kolory: Złoty
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Najważniejszym elementem efektownej i zachwycającej sali są szczegóły i drobne dodatki. Dobrane w harmonijny sposób, składają się na całokształt aranżacji. Małe złote klamereczki dają ogromne możliwości. Dzięki nim zamienisz salę w prawdziwe cudo. Przydadzą się przy dekorowaniu stołu i candy baru. Daj się ponieść wyobraźni! Ponadto sprawdzą się jako niewielki dodatek do prezentów. Są nie tylko urocze ale i praktyczne.


Opis:

  • małe, urocze, drewniane klamereczki w kolorach do wyboru: czarny, szary, złoty metaliczny

Zastosowanie:

  • doskonale nadają się aby: umieścić bileciki dla gości na serwetkach lub szklankach, umieścić rożnego rodzaju ozdoby na sznurkach, banerach, naczyniach i innych nadających się do tego płaszczyznach- co tylko sobie wymarzysz, :) 
  • ich piękny i elegancki złoty odcień idealnie pasuje do różnych aranżacji przygotowanych z użyciem tego koloru, wspaniale komponują się z dodatkami Kolekcji Marsala

Wymiary:

  • wysokość: ok. 3,5cm

Zobacz także