BILECIKI uniwersalne podziękowanie Kolekcja Granatowa 20szt
search
  • BILECIKI uniwersalne podziękowanie Kolekcja Granatowa 20szt
  • BILECIKI uniwersalne podziękowanie Kolekcja Granatowa 20szt
  • BILECIKI uniwersalne podziękowanie Kolekcja Granatowa 20szt

BILECIKI uniwersalne podziękowanie Kolekcja Granatowa 20szt

39,98 zł
Brutto
Prześliczne i bardzo eleganckie bileciki to doskonały sposób na podziękowanie Waszym gościom jak ważna była dla Was ich obecność w tym wyjątkowym dniu zaślubin!
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prześliczne i bardzo eleganckie bileciki to doskonały sposób na podziękowanie Waszym gościom jak ważna była dla Was ich obecność w tym wyjątkowym dniu zaślubin!

Opis:

  • Prostokątny bilecik otoczony został metalicznym, złotym obramowaniem. Jego wnętrze wypełniają intensywne, granatowe odcienie, które w górnej części przyozdobione zostały złotymi groszkami, imitującymi krople atramentu.

  • Pośrodku znajduje się metaliczny napis „Dziękujemy” oraz nieco niżej „ŻE JESTEŚ Z NAMI W TYM WAŻNYM DLA NAS DNIU”.

  • Bilecik został zrobiony z wysokiej jakości, sztywnego papieru.

  • W jednym opakowaniu znajduje się 20 sztuk bilecików.

Zastosowanie:

  • Bileciki stanowią idealny dodatek do upominków dla gości, ale mogą też być wręczane pojedynczo. Zaproszeni bliscy z pewnością docenią ten uroczy gest oraz wyjątkowe wykonanie bileciku.

Wymiary:

  • 8,5cm x 5,5cm


Granatowe bileciki weselne

Zwyczaj podziękowań dla gości weselnych za obecność jest popularny w wielu zakątkach świata. Od kilku lat na stale zagościł także na polskich weselach. Symboliczne "dziękujemy" można je przekazać obecnie w naprawdę elegancki sposób, np. w formie bilecików - które kładzie się przy talerzu albo umieszcza na drobnym upominku.

Stylowe bileciki upominki weselne

Bardzo miły gest wyrazu wdzięczności dla uczestników wesela daje radość zarówno Państwu Młodym, jak i wszystkim gościom. Dlatego też jest on teraz praktykowany na wielu przyjęciach weselnych. Bilecik z podziękowaniem za obecność w tak ważnym dniu będzie uroczym przypomnieniem dobrej zabawy, która została zorganizowana przez bliskie osoby. Jednak bardzo ważne jest, by tego rodzaju bilecik - który stanie się pamiątką dla osób zgromadzonych na danym weselu - został wybrany z największą starannością. Dlatego też dla naszych Klientów stworzyliśmy bileciki w formie klasycznych, prostokątnych kartoników. Są one sztywne i dzięki temu bardzo trwałe. Jednak nie są to kartki zwyczajne i mało oryginalne, ale jak widać naprawdę stylowe. Ich złote obramowanie, metaliczne ozdobniki i granatowe wnętrze sprawiają, że na pewno nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. Nie tylko dzięki intensywnym barwom, ale także dzięki wytwornemu wyglądowi.

Granatowe podziękowania dla gości weselnych

Dostępne w naszej ofercie bileciki można ułożyć na stole (przy nakryciach gości) bez żadnych zmian w ich wyglądzie. Można je też przedziurkować i na przykład dowiązać lub dopiąć klamerkami do wybranych upominków (np. małych słodkości czy pudełeczek z innymi niespodziankami). Całość na stołach wyglądać będzie jeszcze lepiej wtedy, kiedy bileciki będą częścią wystroju z jednej serii. To znaczy jeśli na stołach pojawią się także podobne karty menu, numery stołów oraz drobne upominki, których opakowania zostały utrzymane w tej samej stylistyce graficznej. Stylowe i niezwykle eleganckie granatowe podziękowania dla gości weselnych, staną się doskonałym sposobem na podziękowanie wszystkim zaproszonym osobom, Bileciki będą wyrazem tego, jak ważna była ich obecność dla Pary Młodej w tak wyjątkowym dniu. Tak jak wspomniane było już wcześniej, proponowane przez nas bileciki upominki weselne ze względu na swój niepowtarzalny wygląd mogą być wręczane pojedynczo. Można je też jednak dołączać do przygotowanych wcześniej mini-prezentów. W obu przypadkach zaproszeni goście na pewno docenią ten sympatyczny gest, a także wyjątkowy wygląd i wykonanie bileciku. Będą mogli zabrać go ze sobą do domu, by przypominał im o wyjątkowej uroczystości, w której brali udział.