Bilecik na podziękowanie dla gości, w białym kolorze. Z pięknym kwiatowym motywem.
search
  • Bilecik na podziękowanie dla gości, w białym kolorze. Z pięknym kwiatowym motywem.

BILECIKI podziękowanie Białe Kwiaty 10szt

6,98 zł
Brutto

Idealny dodatek na Wasz ślub w postaci uniwersalnych bilecików z modną grafiką, która wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Podczas organizacji ślubu, wesela należy zadbać o odpowiednie dodatki, z pewnością Wam w tym pomożemy!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Idealny dodatek na Wasz ślub w postaci uniwersalnych bilecików z modną grafiką, która wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Podczas organizacji ślubu, wesela należy zadbać o odpowiednie dodatki, z pewnością Wam w tym pomożemy!
Opis:
  • Świetny gadżet do upominków dla gości weselnych w postaci bileciku. Karteczka wykonana jest z wysokiej jakości papieru, prezentuje się bardzo elegancko. Na głównej stronie widnieje grafika przedstawiająca modny motyw kwiatowy, pochodzący z nowoczesnej kolekcji ślubne Białe Kwiaty. Motyw obejmuje takie elementy jak kwiaty eustomy, gipsówki, jak również gałązki eukaliptusa i liście paproci. Całość prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie, idealnie wpisując się w wesele w każdym stylu, zarówno glamour, jak również boho i natural. Na bileciku znajdują się również takie napisy jak:
Dziękujemy
że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu

Zastosowanie:

  • Bilecik to świetny dodatek do podarunków dla gości. Można go wykorzystać w dowolny sposób. Przykładowo można umieścić go obok nakryć dla gości weselnych, jak również bezpośrednio na talerzu. Do dekoracji weselnego stołu możecie zakupić dodatkowo specjalne sztalugi, na których bilecik będzie również świetnie prezentować się na stole.
  • Jeżeli chcecie dołożyć bilecik do upominku, wówczas możecie go umieścić zaraz przy nim. Czy też samodzielnie zrobić w nim dziurkę, aby go przywiązać do podarunku. Istnieje bardzo dużo sposobów na wykorzystanie bileciku. W szczególności, że goście poczują się docenieni, gdy otrzymają taki wyjątkowy gadżet.
  • Bilecik obejmujący grafikę z kwiatowym motywem prezentuje się bardzo efektownie. Z pewnością będzie to bardzo modny dodatek na stole. Ciekawie będzie prezentować się na weselnym stole, pozwoli stworzyć efektowną aranżację, która zaskoczy bliskie osoby. Dbałość o szczegóły z pewnością zostanie doceniona przez gości, którzy zwracają uwagę na odpowiednio dobrane dodatki. Motyw z kolekcji Białe Kwiaty warto wykorzystać do stworzenia całej aranżacji wesela, przy dekoracji stołu, jak również całej sali. Efekt będzie niesamowity!

Wymiary:

  • 8,5 × 5,5 cm

Ważne:

  • Aby przywiązać bilecik, należy zrobić w nim dziurkę.

Zobacz także