Samoprzylepne etykiety ze śmiesznymi tekstami. Ciekawy dodatek na butelkę.
search
  • Samoprzylepne etykiety ze śmiesznymi tekstami. Ciekawy dodatek na butelkę.
  • Dekoracja butelki w postaci etykiet, naklejek. Świetny dodatek na wesele.
  • Dwustronne etykiety do dekoracji butelek, alkoholu na wesele.

NAKLEJKI na alkohol dwustronne Eteryczna Zieleń 18szt

29,98 zł
Brutto
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy komplet naklejek idealnie sprawdzi się jako dekoracja butelek weselnych. Napój rozweselający, który zapewnicie gościom na weselu będzie prezentować się nowocześnie oraz oryginalnie. Etykiety wzbogacone są o modny wzór graficzny, który jest w postaci delikatnych liści, a napisy wykonane są dekoracyjną czcionką.

Opis:
  • W zestawie znajduje się, aż 18 naklejek, które prezentują się efektownie. Na jedną butelkę przypadają dwie naklejki - na front butelki oraz jej tył. Goście z pewnością zachwycą się tak nowocześnie udekorowanymi butelkami. Etykiety są w białym kolorze, wzbogacone są o wzór graficzny z kolekcji Eteryczna Zieleń. Na etykietach widnieją przykładowe teksty jak:

Syrop przeciwkacowy
Nektar odwagi
Lek na wszystkie dolegliwości
oraz wiele innych tekstów

Zastosowanie:
  • Etykiety samoprzylepne to wyjątkowy sposób na to, aby wzbogacić wygląd butelek z alkoholem. Idealnie sprawdzą się, aby wzbogacić aranżację stołu. Dodatkowo możecie wykorzystać pozostałe dodatki z kolekcji Eteryczna Zieleń. Wówczas taka aranżacja będzie prezentować się nowocześnie oraz oryginalnie. W szczególności, że takie dekoracje wyglądają efektownie na pamiątkowych zdjęciach.

  • Z pewnością umieszczone na etykietach zabawne teksty rozbawią zaproszonych gości na przyjęcie weselne. Dbałość o takie akcenty sprawi, że zabawa będzie w 100% udana! Goście na pewno zapamiętają te efektowne dekoracje. Samoprzylepne etykiety dodatkowo wzbogacone o modny wzór graficzny, który wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Motyw zielonych liści w różnych odcieniach i rozmiarach będą prezentować się nowocześnie. Idealnie sprawdzą się zarówno na weselu w stylu glamour, jak i boho.

  • Etykiety w prosty sposób można umieścić na butelce. Dlatego pozwoli to na szybkie udekorowanie butelek z napojem rozweselającym. Takie butelki mogą być wówczas umieszczone bezpośrednio na stole lub w barku, gdzie goście sami będą mogli skorzystać z alkoholu.

Wymiary:
  • 12,5cm x 9,5cm
  • zestaw zawiera 18 etykiet, czyli 9 kompletów do udekorowania butelek z przodu i z tyłu.

Zobacz także