UPOMINKI dla gości weselnych Otwieracze Lusterka Białe Kwiaty
search
  • UPOMINKI dla gości weselnych Otwieracze Lusterka Białe Kwiaty
  • UPOMINKI dla gości weselnych Otwieracze Lusterka Białe Kwiaty
  • UPOMINKI dla gości weselnych Otwieracze Lusterka Białe Kwiaty

UPOMINKI dla gości weselnych Otwieracze Lusterka Białe Kwiaty

7,98 zł
Brutto
Praktyczne gadżety w ramach upominków dla gości weselnych. Postaw na zawsze przydatne otwieracze i lusterka. Możesz wybrać wersję dla kobiet - okrągłe, poręczne idealne do torebki lusterka lub okrągłe otwieracze do butelek, które oczywiście zmieszczą się w każdej męskiej kieszeni.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Podziękowanie dla gości: lusterko
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Te praktyczne gadżety to znakomite prezenciki dla gości weselnych. Oba mają ten sam kształt i na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, ale różni je ich przeznaczenie. Możesz wybrać, czy chcesz zamówić lusterka, czy otwieracze do butelek i w jakiej ilości. Dzięki temu możesz dopasować upominek do każdego gościa i w ten sposób sprawić, że poczują się jeszcze bardziej docenieni.

  • Tarcze otwieraczy i lusterek zdobi grafika z kolekcji Białe Kwiaty oraz personalizacja w postaci imion nowożeńców i daty ślubu. Grafikę uzupełnia napis „Dziękujemy” oraz imiona nowożeńców wraz z datą ślubu. Całość utrzymana jest w odcieniach bieli, złota i zieleni. W wersji dla kobiet pod tarczą znajduje się praktyczne lusterko o kompaktowych rozmiarach, które można z powodzeniem nosić w damskiej torebce. W wersji dla mężczyzn goście otrzymają poręczne otwieracze do butelek. Ich rozmiary również pozwalają na wygodne noszenie np. w kieszeni.
  • Im bardziej pomysłowe i przydatne prezenciki dla gości weselnych, tym lepiej! Dzięki temu goście nie tylko ucieszą się z upominku, ale też będą mieli szansę go wykorzystać w życiu codziennym, jeszcze długo po imprezie. Tu na uwagę zasługuje jednak również sam design, który zachwyca prostym, ale bardzo efektownym zestawieniem kolorów. Koniecznie sprawdź też inne gadżety i dekoracje ślubne z kolekcji Białe Kwiaty.

Wymiary:
  • średnica 5,5 cm.

Zobacz także