Personalizowany segregator na dokumentację, papiery ślubne. Z grafiką z delikatnymi listkami.
search
  • Personalizowany segregator na dokumentację, papiery ślubne. Z grafiką z delikatnymi listkami.

TECZKA na dokumenty ślubne Eteryczna Zieleń

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Eteryczna Zieleń jest niezwykle piękna i praktyczna zarazem. Wyróżnia się funkcjonalnością, ale i precyzyjnym wykonaniem z naciskiem na każdy szczegół. Gwarantujemy, że spełni Wasze oczekiwania.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Eteryczna Zieleń jest niezwykle piękna i praktyczna zarazem. Wyróżnia się funkcjonalnością, ale i precyzyjnym wykonaniem z naciskiem na każdy szczegół. Gwarantujemy, że spełni Wasze oczekiwania.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Eteryczna Zieleń wykonana jest z mocnego materiału, który jest odporny na zgniecenia. Stanowi on doskonała warstwę ochronną dla Waszych dokumentów. Do tego posiada praktyczne rzepy, które zapobiegają wypadaniu i utrzymują dokumentację w jednym miejscu. Pomieści format A4. Jednak poza funkcjonalnością wyróżnia się też estetyką i niebanalnym stylem. Widać inspirację boho, ale też nawiązanie do filozofii Hygge czy nieco glamour. Na białym tle etykiety zostały mieszczone dekory w formie liści i roślin. Całość utrzymana jest w kolorze subtelnej zieleni. W centralnej części możemy umieścić personalizację. Będą to Wasze imiona napisane stylem przypominającym sztukę kaligrafii. Nieco niżej zaś znajdzie się data. Jednak jej zapis jest inny. W tym przypadku pierwszy będzie miesiąc. W środku zaś dzień tygodnia, a na końcu rok. Powyżej personalizacji umieścimy napis: Dokumenty Ślubne zapisany drukowanymi literami.

Zastosowanie:

  • Jeżeli planujecie ślub i chcecie mieć wszystko usystematyzowane, to teczka na dokumentację ślubną Eteryczna Zieleń jest obowiązkowym wyborem. Pomieści ona ważne akty, choćby chrztu, czy też zaświadczenie o przystąpieniu do nauk przedślubnych. Ale może pełnić też rolę typowego planera. W czasie uroczystości świadek może trzymać ją w ręce, a następnie po podpisaniu aktu zawarcia małżeństwa umieścić go w środku. Warto ją wykorzystać podczas sesji ślubnej czy wcześniej podczas narzeczeńskiej. Ale taką teczkę możecie wykorzystać też po ślubie, umieszczając w nie w niej kartki z życzeniami od gości czy też inne pamiątki związane z Waszym dniem. Kiedy tylko przyjdzie Wam ochota możecie otworzyć teczkę i wspominać. Na pewno pojawią się łzy wzruszenia, ale też uśmiech na twarzy. Warto umieścić ją w widocznym miejscu, bo jest dla Was pamiątką, a za sprawią swojej estetyki prezentuje się świetnie. 
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także