Etykiety na buteleczki whisky. Naklejki do umieszczenia.
search
  • Etykiety na buteleczki whisky. Naklejki do umieszczenia.
  • Samoprzylepne naklejki do umieszczenia na buteleczki mini whisky.

ETYKIETY na mini whisky ślubny upominek Forever Together 10szt

29,98 zł
Brutto

Personalizowane samoprzylepne etykiety do udekorowania buteleczek mini whisky. Pomysłowa forma podziękowania dla gości, jak i pomysł dopełnienia drink baru.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykiety na mini whisky będą idealnym pomysłem na udekorowanie buteleczek. Jest to nie tylko oryginalna forma podziękowania dla gości, ale też znakomity sposób na urozmaicenie weselnego drink baru. Fakt, że naklejki są bogato zdobione motywami graficznymi pomoże dopasować whisky lepiej do charakteru samego wydarzenia.

W zestawie znajduje się 10 sztuk etykiet na mini whisky. Ich forma jest dopasowana do nietypowego kształtu butelek i obejmuje 3 boki. Całość jest zadrukowana atrakcyjną grafiką przedstawiającą kwiaty. Na środku umieszczona jest treść podziękowań oraz personalizacja z imionami młodej pary wraz z datą ślubu. Etykiety są samoprzylepne i należy umieścić je na butelkach samodzielnie. Nie ma potrzeby zrywania oznaczeń od producenta.

Pomysł na wręczenie gościom podziękowań w postaci buteleczek mini whisky podbija wesela i jest bardzo pozytywnie odbierany przez gości. Możesz jednak zadbać o wygląd tych upominków, aby były lepiej dopasowane do okoliczności. Te etykiety na mini whisky z kwiatowymi motywami doskonale sprawdzą się w tej funkcji. Co więcej, ich design umożliwia dopasowanie ich do aranżacji w niemal każdym stylu. Personalizacja dodatkowo wprowadzi osobisty akcent do tych prezencików. Spraw, aby Wasi goście poczuli się docenieni! Zobacz także inne etykiety na mini whisky dostępne w naszej ofercie.

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także