PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Fuksjowy Jaskier
search
 • PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Fuksjowy Jaskier
 • PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Fuksjowy Jaskier
 • PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Fuksjowy Jaskier

PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Fuksjowy Jaskier

39,98 zł
Brutto
Szukasz pomysłu jak podziękować Waszym rodzicom, za wszystko co dla Was zrobili ? Okaż im wdzięczność wręczając podarunek prosto z serca - krzyżówka oprawiona w białą ramę ! Gotowe rozwiązanie krzyżówki = KOCHAMY WAS – wzruszy mamę i tatę do łez, a taki prezent zapamiętają na długo.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz pomysłu jak podziękować Waszym rodzicom, za wszystko co dla Was zrobili ? Okaż im wdzięczność wręczając podarunek prosto z serca - krzyżówka oprawiona w białą ramę ! Gotowe rozwiązanie krzyżówki = KOCHAMY WAS – wzruszy mamę i tatę do łez, a taki prezent zapamiętają na długo.

Opis:

 • Podziękowanie dla Rodziców w formie krzyżówki z rozwiązaniem – Kochamy Was, zaprojektowane w formacie A4 i oprawione w białą ramkę. Rodzice mogą powiesić obrazek na ścianie lub ustawić na małej sztaludze.

 • Tekst zaczyna się od słów

  Kochani Rodzice! Dziękujemy Wam za:”

  a kończy się Waszymi imionami oraz datą zaślubin, całość nadrukowana jest ozdobną czcionką w odcieniu, dopasowanym do reszty elementów obrazka.  

 • Na samym środku umieszczona jest krzyżówka z hasłami, za co dziękujemy rodzicom, między innymi: opieka, miłość, szczęście, uśmiech itp. Wszystko po kolei układa się w hasło KOCHAMY WAS. 

 • W narożnikach obrazka umieszczone są efektowne kwiaty z kolekcji Fuksjowy Jaskier, nadają elegancji i nawiązują do reszty elementów z kolekcji.

 • W ofercie jest również dostępna krzyżówka dla mamy lub dla taty, której hasło brzmi: KOCHAMY CIĘ.

Zastosowanie:

 • Krzyżówka oprawiona w ramkę to idealna propozycja na prezent dla Twoich rodziców, jest to nowość wśród prezentów dla rodziców, docenią taką formę podziękowania i na pewno bardzo im się spodoba.

 • Taki prezent wyrazi wdzięczność za wychowanie, pomoc i wsparcie w organizacji ślubu.

 • Po uroczystości mama i tata będą mogli, powiesić obrazek w pokoju i cieszyć się wspomnieniami. Jest to bardzo oryginalna pamiątka po Waszym ślubie.

Wymiary:

 • ramka oraz plakat są w formacie A4


Prezent dla rodziców krzyżówka Kochamy Was – Fuksjowy Jaskier

Krzyżówka Kochamy Was to urocze i zabawne podziękowanie dla rodziców Pary Młodej dostępne we wzorze Fuksjowy Jaskier. Wybierzcie podarunek, który wyrazi uczucie w niekonwencjonalny sposób i będzie piękną pamiątką na wiele lat. Krzyżówka, której hasło to: Kochamy Was, jest wzruszającym prezentem w podziękowaniu za trudy wychowania. Personalizacja z imionami Pary Młodej oraz datą zaślubin powoduje, że upominek nabiera indywidualnego wymiaru.

Krzyżówka Kochamy Was – zabawne podziękowanie dla rodziców Pary Młodej

- Oferowana jako prezent dla rodziców krzyżówka to oryginalne podziękowanie – będzie doskonałym podarunkiem dla szaradzistów i nie tylko.
- Krzyżówka ma postać oprawionego obrazka w formacie A4.
- Obrazek jest estetycznie wykończony białą ramką i nadaje się do powieszenia na ścianie, ustawienia na komodzie, półce albo na sztaludze.
- Treść na obrazku rozpoczyna się od słów „Kochani Rodzice! Dziękujemy Wam za:” i zawiera listę podziękowań, między innymi za szczęście, miłość, opiekę, wychowanie, pomoc czy życie.
- Na obrazu umieszczone są spersonalizowane nadruki – imiona Pary Młodej oraz data zaślubin, dzięki czemu będzie on unikatową pamiątką po Waszym wydarzeniu.
- Obrazek udekorowany jest pięknym motywem kwiatowym Fuksjowy Jaskier – w narożnikach znalazły się urocze kwiaty jaskra w akompaniamencie zieleni.
- Ozdobna czcionka nadaje całości elegancki wygląd i pasuje kolorystycznie do motywu obrazka. W sprzedaży znajduje się również krzyżówka, która przeznaczona jest dla jednego rodzica – mamy albo taty – ze zmienionym hasłem na Kochamy Cię.

Zabawne podziękowanie dla rodziców Pary Młodej – zastosowanie

- Krzyżówka stworzona została jako podziękowanie dla rodziców, będzie niebanalnym pomysłem na prezent wręczony podczas Waszego wesela.
- Wypisane na krzyżówce podziękowania w efektowny i jednocześnie wzruszający sposób wyrażają wdzięczność rodzicom.
- Po uroczystości rodzice mogą powiesić lub ustawić obrazek w swoim domu, aby stanowił on piękne wspomnienie po Waszych zaślubinach.
- Dzięki temu, że podziękowanie może być wykonane także w wariancie dla jednego rodzica, podarunek sprawdzi się dla każdej Panny i Pana Młodego. Wystarczy wybrać wersję przeznaczoną dla mamy albo dla taty. - Zamawiając w naszym sklepie podziękowanie dla rodziców krzyżówka we wzorze Fuksjowy Jaskier wraz z innymi produktami o tym motywie, możecie uzyskać harmonijny efekt. Prezent dla rodziców krzyżówka ma format A4 (21 x 29,7 cm).

Zobacz także