PREZENT dla świadka w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego
search
 • PREZENT dla świadka w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego
 • PREZENT dla świadka w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego

PREZENT dla świadka w drewnianej skrzyni Coś Niebieskiego

59,98 zł
Brutto
Pomysłowy prezent dla świadka będzie najszczerszym wyrazem Waszych podziękowań za zaangażowanie. Skrzynia z bogatym i różnorodnym wypełnieniem na pewno przypadnie do gustu Waszemu ślubnemu pomocnikowi.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pomysłowy prezent dla świadka będzie najszczerszym wyrazem Waszych podziękowań za zaangażowanie. Skrzynia z bogatym i różnorodnym wypełnieniem na pewno przypadnie do gustu Waszemu ślubnemu pomocnikowi.

Opis:
 • drewniana skrzynka z przegródkami, w których znajdują się różne upominki dla świadka,
 • każda z przegródek jest wyłożona ozdobny sizalem, co nadaje im dekoracyjnego charakteru,
 • trzy przegrody są kwadratowe, jedna jest podłużna,
 • wewnątrz znajdują się upominki przygotowane z myślą o świadku: przypinka z napisem VIP, czekoladki belgijskie w eleganckich etykietach z napisem Dziękujemy, otwieracz do piwa w kształcie butelki z napisem Super Świadek oraz czekoladowe cygaro,
 • wewnątrz skrzynki znajduje się także dedykacyjna karta z życzeniami oraz zdobieniem z kolekcji Coś Niebieskiego: 
Najlepszy Świadek na świecie
Imię 
Wasz podpis
data
 • jedna z przegród jest podłużna, dlatego idealnie nadaje się do ułożenia w niej mini-buteleczki z alkoholem.
 • wieczko zewnętrzne skrzynki jest gładkie.
Zastosowanie:
 • skrzynka z ciekawym wypełnieniem jest dobrym pomysłem na prezent dla świadka,
 • personalizacja nadaje upominkowi pamiątkowego charakteru,
 • poszczególne gadżety ze skrzynki na pewno się spodobają Waszemu świadkowi,
 • po opróżnieniu skrzynki z zawartości może być ona miejscem do przechowywania innych drobiazgów.
Wymiary:
 • skrzynka: 22,5cm x 16,5cm x 8cm.
Ważne:
 • buteleczka z alkoholem nie jest częścią zestawu, dokup ją we własnym zakresie,
 • skrzynka jest personalizowana, wysyłkę zrealizujemy po opłaceniu zamówienia.

Co wybrać na prezent dla świadka?

Okazji do wręczenia pamiątkowego prezentu jest bardzo wiele. Jedną z nich jest również ślub. Ale nie tylko Młoda Para bywa w tym dniu szczodrze obdarowywana - równie pięknym gestem jest podziękowanie wszystkim gościom za obecność, a przede wszystkim tym wyjątkowym, czyli rodzicom, świadkom i chrzestnym. Co wybrać na prezent dla świadka?

Prezent skrzynka - niezwykła pamiątka

Świadek to gość szczególny. Również bez niego nie może się odbyć cała ceremonia ślubna, a często również pełni on inne dodatkowe funkcje. Jest więc całkiem zrozumiałe, że osoba ta powinna otrzymać specjalne podziękowanie. Co w takim razie wybrać na prezent dla świadka? Przede wszystkim powinien być to podarunek spersonalizowany, aby obdarowana osoba poczuła się odpowiednio doceniona. Dobrym pomysłem jest kilka drobiazgów, które zostaną w wyjątkowy sposób zapakowane i dostarczą dużo pozytywnych emocji, a także będą stanowiły pamiątkę na długi czas.

Prezent w drewnianej skrzynce

Zawartość skrzynki tak naprawdę może być dowolna, ale umieszcza się w niej przede wszystkim najbardziej uniwersalne i eleganckie produkty oraz dokłada takie, które wywołają uśmiech i będą okazją do dobrej zabawy. Są to więc przede wszystkim belgijskie czekoladki, przypinka z napisem VIP, otwieracz do piwa z napisem Super Świadek oraz czekoladowe cygaro. W skrzynce znajduje się również dłuższa przegródka, w której zazwyczaj umieszcza się butelkę z dowolnym alkoholem o mniejszej pojemności. Prezent w drewnianej skrzynce jest przede wszystkim podarunkiem spersonalizowanym, więc nie może zabraknąć tutaj elementu, który będzie przywoływał tę konkretną chwilę. W tym przypadku jest to umieszczona wewnątrz skrzynki dedykacyjna karta z życzeniami oraz wyjątkowym zdobieniem w kolorze niebieskim, które przeznaczone są właśnie dla świadka.

Prezent skrzynka - jak prezentuje się całe opakowanie?

Ta forma opakowania jest pięknym i precyzyjnie wykonanym produktem z naturalnego materiału, jakim jest drewno. Wewnątrz znajdują się trzy kwadratowe przegródki oraz jedna podłużna. Do ich wypełnienia użyto również ozdobnego sizalu, co jeszcze bardziej nadaje jej eleganckiego charakteru. Zewnętrzne ścianki skrzynki są gładkie i w żaden sposób nie sugerują zawartości tego wyjątkowego podarunku. Taki prezent dla świadka jest całkowicie personalizowany, więc realizacja zamówienia odbywa się po ustaleniu wszystkich najważniejszych szczegółów. Prezent skrzynka może również po opróżnieniu służyć przechowywaniu innych drobiazgów i tym samym przywoływać przez lata wspomnienie tego wyjątkowego wydarzenia.

Zobacz także