Personalizowany dodatek na wesele z kwiatowym motywem. Teczka na dokumentację dotyczącą ślubu.
search
  • Personalizowany dodatek na wesele z kwiatowym motywem. Teczka na dokumentację dotyczącą ślubu.

TECZKA na dokumenty ślubne Fuksjowy Jaskier

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Fuksjowy Jaskier to kwintesencja dobrego stylu, praktyczny dodatek, który zapewne zyska też dużą wartość symboliczną. Precyzyjne wykonanie, trwałość, a przy tym pojemność sprawia, że żadne planowanie wesela nie może się bez niej obejść.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Fuksjowy Jaskier to kwintesencja dobrego stylu, praktyczny dodatek, który zapewne zyska też dużą wartość symboliczną. Precyzyjne wykonanie, trwałość, a przy tym pojemność sprawia, że żadne planowanie wesela nie może się bez niej obejść.

Opis:

  • Zbliżający się ślub i wesele to szczęśliwy czas, bo już niedługo zaczniecie życie jako mąż i żona. Jednak jest to zarazem dosyć stresujący okres, bo aby do tego doszło trzeba spełnić wiele formalności. A więc zdobyć niezbędne akty, zaświadczenie o naukach przedślubnych. Planowanie wesela jest niezbędne, dlatego też należy zdecydować się na zakup dobrego organizera. W tym przypadku może być to teczka na dokumentację ślubną Fuksjowy Jaskier, która sprawdzi się wręcz idealnie. Pomieści wszystkie dokumenty, ale i próbniki, choćby zaproszeń, a przy tym zachwyca swoim stylem. Etykieta teczki ozdobiona jest obrazkami jaskrów, które symbolizują piękno i zauroczenie, a także miłość, a więc odnoszą się do łączącego Was uczucia. Kolor fuksjowy sprawia, że efekt wizualny jest jeszcze lepszy. Aby uczynić teczkę spersonalizowaną, możemy umieścić na niej Wasze imiona napisane stylem, który przywodzi na myśli sztukę kaligrafowania.

Zastosowanie:

  • Na etykiecie teczki znajduje się napis: Dokumenty Ślubne i na pewno pomieści ich sporo. Ale możecie w niej również umieścić akt zawarcia małżeństwa. Zatem zaraz po podpisaniu dokumentów, świadek może podać teczkę na dokumentację ślubną Fuksjowy Jaskier, która zabezpieczy akt przed uszkodzeniem czy zagnieceniem. Możecie go potem umieścić w sali weselnej, na Waszym stoliku, albo też w bardzo reprezentacyjnym miejscu, choćby obok księgi z życzeniami dla gości. A gdy wrócicie do domu, teczka powinna znaleźć się w komodzie czy szufladzie, ale może i za gablotką, bo prezentuje się tak dobrze. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć, że pomieści także ważne dla Was ślubne pamiątki, które możecie przeglądać w dniu rocznicy. A jeżeli czeka Was jeszcze sesja, to pamiętajcie, aby zabrać teczkę. Dzięki temu zdjęcia, które powstaną będą zdecydowanie bardziej osobiste.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także