ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
search
  • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt
  • ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

ZIMNE OGNIE 40cm 5szt

5,98 zł
Brutto

Zimne ognie, idealne w najważniejszych momentach wesołej zabawy!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zimne ognie, idealne w najważniejszych momentach wesołej zabawy!

Opis:

  • komplet 5 sztuk zimnych ogni

Zastosowanie:

  • idealnie sprawdzą się na weselu rozgrzewając gości do wspólnej zabawy

Wymiary:

  • długość: 40cm

WAŻNE:

  • opakowanie zawiera 5 sztuk

Długie zimne ognie na wesele

Zapewne każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że ślub oraz wesele są jednymi z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Przygotowania związane z organizacją takiego przedsięwzięcia bywają jednak niezwykle czasochłonne i stresujące – nic w tym dziwnego, gdyż marzeniem wszystkich nowożeńców jest udana i przede wszystkim niezapomniana zabawa. Chcąc uczynić swoje przyjęcie znacznie atrakcyjniejszym, wiele Par Młodych decyduje się sięgnąć po niecodzienne atrakcje, które zapewnią wszystkim obecnym mnóstwo dobrej zabawy. Choć pyszne jedzenie, dobra muzyka i cudowna atmosfera to już bardzo wiele – na jakość zabawy mają wpływ także inne detale. Nie bez powodu mówi się, że małe rzeczy cieszą. Obecnie wielu Polaków decyduje się na długie zimne ognie na wesele. Moda, która przywędrowała z zachodu, na dobre podbiła serca zarówno nowożeńców, jak i gości weselnych.

Zimne ognie na weselu – doskonała atrakcja

Decydując się na zimne ognie na wesele, można mieć pewność, że zabawa będzie udana. Taka atrakcja nie tylko oferuje spektakularny efekt, ale również znakomicie prezentuje się na zdjęciach, co jest jednym z ważniejszych powodów, dlaczego sięga po nie coraz więcej osób. Zimne ognie są niezwykle fotogeniczne, zapewniając przy okazji masę zabawy wszystkim, którzy obecni są na weselu. Dostępne w naszym sklepie zimne ognie 40 cm 100 sztuk znakomicie sprawdzą się na każdej zabawie, na której istnieje możliwość wyjścia przed lokal. Goście bez dwóch zdań będą oczarowani pomysłem Pary Młodej, ciesząc się z zimnych ogni o wiele bardziej niż z popularnej i obecnej na każdym weselu fotobudki. Któż nie lubi niecodziennych atrakcji?

Zimne ognie 40 cm na wesele. Cena pozytywnie zaskakuje

Jednym z powodów, dla których zimne ognie powoli wypierają atrakcje takie jak fotobudki, jest przede wszystkim przystępna cena. To właśnie ona ma ogromny wpływ na to, że Pary Młode częściej decydują się na klimatyczne zimne ognie. Dzięki temu, że są zdecydowanie tańsze od wspomnianej fotobudki, cieszą się stale rosnącą popularnością. Warto jednak pamiętać, aby odpowiednio zaplanować moment odpalenia zimnych ogni. Dbając o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, można mieć pewność, że pokaz się uda, pozostawiając po sobie niesamowite wspomnienia oraz piękne i niezwykle klimatyczne fotografie.

Zobacz także