Personalizowana instrukcja do księgi gości z kolekcji ślubnej biało-czarnej Młoda Para
search
  • Personalizowana instrukcja do księgi gości z kolekcji ślubnej biało-czarnej Młoda Para

INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Młoda Para

19,98 zł
Brutto

Instrukcja do księgi gości z motywem Pary Młodej to świetny dodatek na wesele!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Instrukcja do księgi gości z motywem Pary Młodej to świetny dodatek na wesele! utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce, która jest klasyczna i ponadczasowa. Świetnie skomponuje się z elementami z tej samej linii produktowej 
Opis:
  • Instrukcja do księgi gości z kolekcji Młoda Para jest wydrukowana na papierze o większej gramaturze i umieszczona w białej ramie. Można ją postawić na stole, gdzie zostanie położona księga gości. Niewątpliwie dzięki niej wszyscy zaproszeni będą wiedzieli z czym mają do czynienia i o co ich prosicie. Na instrukcji widoczne jest czarno-białe tło. W czarnej części, która jest mniejsza, znajduje się utrzymany w białym kolorze zwrot do zaproszonych: „Drodzy Goście”. Na białym tle, z prawej strony widoczna jest grafika kwiatów, która prezentuje się niczym rycina. Pod zwrotem do gości znajdzie się podziękowanie za przybycie i uczestniczenie w uroczystości i weselu. Dalej znajduje się już instrukcja w formie prośby do gości, by zechcieli zostawić swój wpis w księdze, gdyż chcecie z tego dnia zachować jak najwięcej wspomnień. Na koniec znajdzie się zdanie, wskazujące, że będzie Wam bardzo miło, gdy zostawią swoje życzenia. Na instrukcji będą Wasze imiona i data ślubu.  

Zastosowanie:
  • Instrukcja do księgi dla gości z kolekcji Młoda Para pięknie skomponuje się z księgą z tym samym motywem. Ponadto będzie współgrać z innymi dekoracjami z tej linii produktowej. Można ją postawić na stole w ramie, tuż obok księgi. Każdy dzięki temu przystanie i przeczyta, co jest tam napisane. Dzięki temu księga gości będzie cieszyła się większym powodzeniem. Czarno-biała stylistyka będzie pasować do wesela w stylu starego, czarno-białego kina. Również gdy nie organizujecie wesela tematycznego, a stawiacie na dekoracje w tej kolorystyce i oczywiście księgę gości, taka instrukcja doskonale się sprawdzi. Obok księgi gości stanie się dla Was jedną z pamiątek z wesela. Gościom na pewno spodoba się Wasza dbałość o szczegóły. Chętnie poświęcą chwilę, by zostawić na kartach księgi kilka słów i złożyć swój podpis.
  • Instrukcja powinna stanąć przy księdze gości, idealnie ją uzupełniając. Instrukcja w ramce prezentuje się bardzo efektownie, a dzięki pasującej do księgi grafice razem stanowią idealny zestaw
Wymiary:
  • 15x20cm
WAŻNE:
  • produkt personalizowany - wysyłka po wpłacie na konto
  • instrukcję należy samodzielnie umieścić w ramce

Instrukcja do księgi gości w ramce Młoda Para

Instrukcja do księgi gości w ramce to niezawodny dodatek podczas tak ważnej uroczystości, jaką jest ślub oraz wesele. Wraz z księgą wygląda stylowo i nowocześnie, dostosowując się do stylistyki urządzenia sali - zarówno w nowoczesnym klimacie, jak i w wersji tradycyjnej. Minimalistyczne dekory i zastosowanie ciekawej grafiki sprawiają, że na pewno przypadnie do gustu Młodej Parze, jak i osobom, które będą pozostawiać wpisy w księdze dla gości.

Instrukcja jako nieodzowny dodatek do księgi gości

Instrukcja może pełnić funkcję dekoracyjną i sama w sobie stanowić piękny dodatek, ale nie tylko. To też miejsce na podziękowanie dla osób, które uwieczniły swoją obecnością w tak wspaniały dzień, jakim jest ślub i wesele. Podziękowanie, zawarte w instrukcji z pewnością będzie dla nich miłe i da możliwość cieszenia się z obecności na uroczystości i wspólnej zabawie.

Instrukcja jest też cenną wskazówką dla każdego, kto nie wie, jak i czy w ogóle zostawić swój wpis w księdze gości. Choć jej zastosowanie wydaje się powszechnie znane, jednak nie każdy z gości obecnych na uroczystości jest co do tego przekonany. Wówczas miła instrukcja ze wskazaniem jak ważny jest wpis każdej osoby, pozwala podkreślić istotę przybycia każdego gościa z osoba i zachęca do zostawia po sobie miłej pamiątki w formie wpisu. Po latach pozwoli to Młodej Parze cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie piękny dzień życia, jakim jest ślub i wesele, a także osoby, które im wówczas towarzyszyły.

Instrukcja - niska cena, dobry sklep i unikalny dodatek w domu weselnym

Cena instrukcji nie jest wysoka, a decydując się na spersonalizowany dodatek z naszego sklepu, zyskuje się pewność co do wyboru pięknego i estetycznego dodatku. To właśnie takie małe detale sprawiają, że aura na uroczystości jest jeszcze bardziej podniosła, co udziela się zarówno Młodej Parze, jak i gościom. Warto o to zadbać, ponieważ ślub i wesele na ogół organizuje się raz w życiu, dlatego dbałość o detale i piękny wystrój oraz atmosferę tego wydarzenia są tak ważne dla każdego uczestnika i dla Pary Młodej.

Zobacz także