WOREK torebka na alkohol z nadrukiem Podziękowanie od młodej pary dla księdza
search
  • WOREK torebka na alkohol z nadrukiem Podziękowanie od młodej pary dla księdza

WOREK torebka na alkohol z nadrukiem Podziękowanie od młodej pary dla księdza

19,98 zł
Brutto
Worek lniany na butelkę to gustowne opakowanie na ulubione wino obdarowywanej osoby. Uroku dodaje personalizowana dedykacja, na której umieścimy personalizację.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Worek lniany na butelkę to gustowne opakowanie na ulubione wino obdarowywanej osoby. Uroku dodaje personalizowana dedykacja, na której umieścimy personalizację.

Opis:
  • Worek na butelkę ze ściągaczem w górnej części, który pomieści różnego kształtu butelki. Na froncie opakowania umieścimy personalizowaną dedykację dla księdza, którą zwieńczy podpis w formie Waszych imion oraz daty ślubu.
  • Napisy na worku mają elegancki kształt, które uzupełniają graficzne detale w formie subtelnych zawijasów oraz linii z geometrycznymi ozdobnikami. Dedykacja na worku będzie miała czarny kolor, dlatego będzie czytelna i wyraźna. Obdarowany duchowny, który udzielił Wam ślubu, na worku będzie mógł przeczytać następująca treść podziękowań:
Dla Księdza
+ odmienione imię i nazwisko duchownego
Dziękujemy
ZA CIEPŁE SŁOWA MĄDROŚCI,
KTÓRE SCHOWAMY GŁĘBOKO W SERCACH
I BĘDZIEMY PIELĘGNOWAĆ
PRZEZ CAŁE NASZE ŻYCIE
imiona nowożeńców
data ślubu

Zastosowanie:
  • Do organizacji ślubu oraz wesela często zaangażowanych jest wiele osób. Oprócz zawsze pomocnych świadków i rodziców są jeszcze inni, bez których z pewnością nie można by było przystąpić do sakramentu. Niewątpliwie taką osobą jest ksiądz, który udzielił ślubu i przewodził całej ceremonii. Jeszcze przed dniem ślubu z pewnością z duchownym mieliście okazję wiele razy się spotkać, z jego pomocą załatwić niezbędne sprawy, uzupełnić dokumentację, odbyć kurs przedmałżeński i przystąpić do spowiedzi. Warto w elegancki sposób po ceremonii w efektowny sposób wyrazić podziękowania dla księdza. Dobre wino w opakowaniu z personalizowaną dedykacją i podziękowaniem będzie dla niego miłym upominkiem. Oczywiście na rynku znajdziecie wina bezalkoholowe, jak i te z jego zawartością, więc na pewno wpasujecie się w gust duchownego.
  • Jeśli ceremonii ślubnej przewodniczył zaprzyjaźniony ksiądz, który będzie także Waszym gościem weselnym to alkohol w ozdobnym opakowaniu, na którym umieścimy specjalną dedykację, możecie podarować w trakcie wesela. Podczas zabawy weselnej jest czas na specjalne podziękowania dla rodziców, świadków, starostów. To również odpowiedni moment, aby podziękować księdzu za udzielenie ślubu. Wino w materiałowym worku będzie doskonale dopasowanym opakowaniem.
Wymiary:
  • 15 × 38 cm.

Zobacz także