SKRZYNKA drewniana podziękowanie DLA RODZICÓW LiMarte
search
  • SKRZYNKA drewniana podziękowanie DLA RODZICÓW LiMarte

SKRZYNKA drewniana podziękowanie DLA RODZICÓW LiMarte

75,98 zł
Brutto

Drewniana skrzynia na wino z Waszymi imionami i datą ślubu jest niezwykłym podziękowaniem dla Rodziców! Idealnie sprawdzi się, aby podziękować rodzicom w elegancki i wyjątkowy sposób za wszystko. Moment podziękowań jest bardzo ważny podczas uroczystości zaślubin.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drewniana skrzynia na wino z Waszymi imionami i datą ślubu jest niezwykłym podziękowaniem dla Rodziców! Idealnie sprawdzi się, aby podziękować rodzicom w elegancki i wyjątkowy sposób za wszystko. Moment podziękowań jest bardzo ważny podczas uroczystości zaślubin, dlatego warto wykonać go w oryginalny sposób.

Opis:

  • Drewniana skrzynia na alkohol wykonana z jasnego, naturalnego drewna. Wieko skrzyni jest przezroczyste, przez co pięknie będzie prezentować się butelka z ulubionym winem rodziców. Na przodzie widnieje efektowne zdobienie w postaci grafiki z kolekcji LiMarte. Na skrzyni umieścimy również personalizację obejmującą imiona, inicjały Pary Młodej oraz datę uroczystości zaślubin. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis, przykładowo:
Kochani Rodzice
Dziękujemy Wam
za trud wychowania, za miłość i uśmiech,  za pogodne dni pełne radości i szczęścia
za Waszą pomoc i wsparcie w każdej chwili naszego życia!
  • W górnej części skrzyni zamocowano gruby, solidny biały sznur tworzący rączkę. Wnętrze skrzyni jest idealne do umieszczenia butelki wina lub szampana. Skrzynia posiada trzy warianty do wyboru, może być to prezent dla rodziców, mamy, czy taty. Drewniana skrzynka z modną grafiką na wieczku prezentuje się bardzo nowocześnie i efektownie. Kolekcja LiMarte wpisuje się w aktualne trendy ślubne, ponieważ zawiera kwiatowy motyw.

Zastosowanie:

  • Dzięki umieszczonej personalizacji na przodzie opakowania Wasze podziękowanie będzie stworzone tylko dla Waszych Rodziców! Nabiera więc indywidualnego charakteru, podkreślając ważność uroczystości zaślubin. Skrzynka drewniana z personalizacją będzie piękną i trwałą pamiątką dla Waszych Rodziców! Drewniana skrzynia pomieści butelkę dowolnego alkoholu, którą wręczycie Rodzicom w ramach podziękowania. Obdarowane osoby z pewnością wzruszą się, gdy otrzymają taki wyjątkowy prezent. Personalizowana skrzynia sprawdzi się jako pamiątka z Waszego wesela.

  • Istotnie ważnym elementem są dekoracje i dodatki ślubne. Warto stworzyć spójną aranżację wnętrza, wykorzystując do tego pozostałe ozdoby z kolekcji ślubnej LiMarte.

Wymiary:

  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm

WAŻNE:

  • Przedmiotem zakupu jest drewniana skrzynia BEZ butelki widocznej na zdjęciu,
  • skrzynia wykonana jest z naturalnego drewna.

Zobacz także